STSL 12/13 H:26 | Bursaspor 3-2 Trabzonspor | Maç Sonucu | 15 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:26 | Bursaspor 3-2 Trabzonspor | Maç Sonucu | 15 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:26 | Bursaspor 3-2 Trabzonspor | Maç Sonucu | 15 Mart

düşme hattındaki takımlarla maçı var tsnin. kıran kırana maçlar olacak. ben tsnin işinin son maça kalacağını ve bize yenilip düşeceğini düşünüyorum.

Şampiyonluk son maça kalırsa totem amaçlı bayağı yüklü iddaa kuponu yapmayı düşünüyorum.

Gs-Ts 0-2ç.

Karabük-Fb 0-2ç.

düşme hattındaki takımlarla maçı var tsnin. kıran kırana maçlar olacak. ben tsnin işinin son maça kalacağını ve bize yenilip düşeceğini düşünüyorum.

o kadar topçularını alıp bir de dediğin gibi olursa, bursa-bjk düşmanlığından beter bişey ortaya çıkar kesin.. :)

Trabzon haftaya evinde Antalya ile oynuyor. Cok zor mac.

Trabzon bu ruh haliyle gide bilir.Ben sahsen gitmelerini istemem.Bence buyuk haksizlik yapildi bu klube.Sampiyonlugu sikeyle elinden alindi,yonetici hatalari yuzundende simdi buralardalar.

ben bu seneki gibi bir düşme hattı daha önce hiç görmedim. aşağıdaki takımlar çok dişli. atep-karabük-elazığ- belediye falan bunlar tsden daha iyi top oynuyor. ligde kalmak için 40 puan bile yetmeyecek. tsnin bu puanı bu futbolla alacağını sanmıyorum. gol atacak adamları yok. düşer ts bence.

Gercekten yazik koca Trabzonspor´u bu hale getirenlere. Bence sike olayina haddinden fazla takili kalarak, gelecegi planlamayi unuttular.

Sadri Sener Trabzonspor tarihinin en kötü baskanidir. Dandik anlasmalari yapan kendisi, sonra aglayan da kendisi. Espri yaparak baskan olunmuyor

trabzon düserse onur serbest kalir mi :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

düsene bir tekme daha :asd::asd::asd:

Colman'ın yaptığı ayıp. Orada Türk oyuncuların özellikle Colman'ı harcamaları lazımdı.

Gercekten yazik koca Trabzonspor´u bu hale getirenlere. Bence sike olayina haddinden fazla takili kalarak, gelecegi planlamayi unuttular.

Sadri Sener Trabzonspor tarihinin en kötü baskanidir. Dandik anlasmalari yapan kendisi, sonra aglayan da kendisi. Espri yaparak baskan olunmuyor

Gerçekten öyle ya yazık açıkçası üzülüyorum ben Trabzon'un şuanki haline ...

İnşallah düşmezler ligde belli başlı takımlar vardır sürekli kalitelerini koruyarak lige renk katan gerekirse şampiyonluk yarışına girmeleri gereken Trabzon'da bunlardan biri umarım toparlanırlar biran evvel ...

saka maka adamlar kümeye düsecek. yazik olur cididen.

Üst Alt