STSL 12/13 H:26 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | M.S | 17 Mart - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:26 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | M.S | 17 Mart

STSL 12/13 H:26 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 1.Y | 17 Mart

Genclerbirligi macindan sonra yine ilk yarida cok guzel bir oyun. Gecen hafta sanssizdik, bu hafta ckardik acisini.

Mac zaten ilk yari bitti o yuzden 2. Yariyla ilgili her turlu yorum yaniltici olabilir.

Tebrikler aslanlar, cok onemli bir 3 puan aldik.

Cevap: STSL 12/13 H:26 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | M.S | 17 Mart

Hakemi ben hiç beğenmedim kararları çok enteresandı. Faullere devam dedi olmayan faulleri verdi. Hele ceza sahasında bir pozisyon var eyvah dedim noluyo el kol, engelleme herşey var.

Kazandık diye hakem es geçilmemeli.

Bobonun kartıda max sarı olmalıydı. Onun gibi maçlarda tonlarca pozisyon oluyor. Geçen hafta gökhanın kırmızısı bu hafta bobnun kırmızısı hakemler çok leşler bu ara. Daha öncelerini saymıyorum bile unuttuk saydık onları.

Chelsea-West Ham maçını izliyorum.Seyirciler kocaman ''DROGBA LEGEND'' pankartı asmışlar..

[video=youtube;_fBAnqt4lCM]https://www.youtube.com/watch?v=_fBAnqt4lCM[/video]

burakin kacirdiklari ola bilir. arkasina sert cekilde geldi top biraz. drogba ama nasil atamadi halen hayret ediyorum. o mesafede kaleciyemi nisanlanir ...neyse herseyin hayiri vardir. bir tane atsin geriside gelir drogbada

şampiyonluğu kaybedersek burak'ın g.birliği'ne 44'de kaçırdığı gol 10 sene aklımdan çıkmaz... messi-ronaldo gollerinin yarısını böyle atıyor.. burak 6 pastan kaçırdıklarının yarısını atsa ronaldo'yu yakalar..

istnabul (holman cezali) ve sizlere ömür mersin maclarimiz var arenada. 99% 6 puan cepte . fenosun 3 macda puan kaybetme olasiligi yüksek bence. son 6 haftaya 6-7 puan fark ile girersek sampionuz büyük ihtimalde. adami döverler olamasan o saaten sonra galiba :D

Meloo neler yaptı öyle yaa :ayatollah: Şu verimi yerine kimi alırsak alalım veremez..Helal olsun sana Melo reyiz :yenieek:

bugün keşke sneıjderi çıkarmayıp 90 dakika oynasaydı bu morinhoda harbiden dünyanın en büyük hocası bizim yıldız diye tabir ettiğimiz oyuncular mornihonun bir lafıyla yapmayacağı şey yok helal olsun adama adamı sevmeyen oyuncu yok

bu maçta bir yan top sonrası sağ kanatta 3 tane boş adam varken amrabat'ın topu 7 tane kayserilinin olduğu tarafa doğru yollaması nasıl birşeydir arkadaş. beyinsiz diyeceğim hakaret etmek istemiyorum kutsal formayı taşıyan bir oyuncuya. bir an önce gider umarım.

Süper bir galibiyetti.Biz maçları kazandıkça rakibimiz strese girecektir.Takımda herkes iyiydi..ok güzel bir galibiyet oldu çeyrek finalin üstüne:)

Abartmiyoruz degilmi.

Oyleyse cok sukur Allahima.

ilk yarı öyleydi. ikinci yarı 3-0 ve kırmızı kartın verdiği rahatlıkla sürekli pas yaptık. taraftar 55'de oley çekiyordu. sıkıldılar bıraktılar. bi ara ceza sahasında pres yapıyoduk. adeta eğlendi takım bugün maç yaparken.

Üst Alt