STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart

Sneijder'den o izlenimi almadım da,Drogba'nın gözünde karizmamız çizilmemiştir umarım.

Valla hocam biraz ambiyane bir tabir olacak ama koskoca Galatasaray'ın karizmasını ne Drogba ne Sneijder ne de herhangi biri değerlendirebilir,asıl onlar karizmasını çizdirmesinler işlerine baksınlar, hepsi bu kulübün bir elemanı :p

Şaka bir yana, hoş bir görüntü değildi zeminin hali ama yine de belli bir düzelme var, birazda olumlu yanından bakmak lazım..En azından başka stadlarda oynamak zorunda kalmayacağız bu da güzel bir gelişme..

Kazasız belasız atlattık bu maçı.Herşey Real Madrid maçı için...Alnımızın akıyla çıkma vakti

söyleyin ilk yarıdaki futbolu türkiyede hangi takım oynuyor?

[video=youtube;ox6VWGap5Zk]https://www.youtube.com/watch?v=ox6VWGap5Zk[/video]

Real maçını aslanlar gibi oynayacağımızın sinyallerini aldık. Çok iyi çok akıllı çok baskılı oynadık.

Hamit: Bence maçın adamı, ligin 2. devresinde hemen her maçta iyi oynadı sürekli üstüne koyuyor. Hamit'in kötü olduğu yada oynamadığı maçlarda pozisyon bulamıyorduk. Hamit iyi ise gününde ise o maç bizimdir.

Burak: İzlediğim en iyi Burak'tı. Goller haricinde çok güzel paslar verdi-aldı, çalım attı dripling yaptı oyun kurdu her şeyi denedi ve doğru şekilde yaptı. Harikaydı.

Drogba: Maçın kilidini açan asisti yaptı. Ona sahip olduğumuz için çok şanslıyız çünkü Drogba olmasa bugün böyle bir Burak izleyemiyor olurduk. Lider.

Sneijder: 2 mükemmel gollük pas ve direkten dönen top ile skor üretmeye fazlasıyla yakındı. O varsa Barça gibi paslaşıyoruz. Bence pas oyununun kilit adamı.

Semih: Çok riskli hareketler denedi. Milli maçtaki pozisyondan sonra böyle hareketler denemesi öz güveninin sağlam olduğunu gösteriyor ama bu hareketleri umarım Real maçlarında yapmaz.

valla gençlerbirliği maçıyla başlayan güzel oynumuz devam ediyor allahım sezon sonunda yüzümüzü güldürür inşallah

Drogba nın pozisyonu ofsayt değildi bi golu yedi hakemler İlker Meral yine bizi doğramak için çıkmış Allah tan işi çabuk bitirdik.

ıbb lı can arat denen sıkecı andaval mac sonu Galatasarayı baskılı gıbı gosterdık pas yapmalarına ızın verdık dıyor

allah askına bu adamların antu kafası hıc degısmıyor kafaya atılan 8 dıkısın etkısı heralde acıklamalrı:D

Drogba nın pozisyonu ofsayt değildi bi golu yedi hakemler İlker Meral yine bizi doğramak için çıkmış Allah tan işi çabuk bitirdik.

onu yazacaktım ben unuttum.

gol ofsayt olmadığı gibi hem golü yedi hem sarı kart verdi inanamıyorum bu hakemlere

selçukada aynısını yaptı counter atak böldün dedi sarıyı tak diye gösterdi cibiliyetine tükürdüğüm burak'a yapınca bişey demediler allah belanı versin ilker senin

onu yazacaktım ben unuttum.

gol ofsayt olmadığı gibi hem golü yedi hem sarı kart verdi inanamıyorum bu hakemlere

selçukada aynısını yaptı counter atak böldün dedi sarıyı tak diye gösterdi cibiliyetine tükürdüğüm burak'a yapınca bişey demediler allah belanı versin ilker senin

evet can arat ilk hareketinde de görse sarıyı atılabilirdi

Diger kulüpler Real Madrid/Schalke bayragi actigi icin kiziyoruz, ama bizim kendi taraftarimiz neden Lazio atkisi kendisinle götürür ve gösterir? Tamam desteklemiyor olabilirsin Fenerbahce'yi, bende hic bir zaman desteklemem.. Ama bu kadar düsmedik, biz kendi isimize bakalim, rakibimiz Fenerbahce degil, rakibimiz cok daha yukarlarda.

603915_10151601418052526_1990256945_n.jpg

İlk yarı şiir gibi top oynadık gerçekten arkama yaslanarak rahatça maç izlettirdikleri için TEŞEKKÜRLER :)

Harbi çok iyiydi nazar değmesin şükürler olsun Allahıma iyi bi 3 puandı

Diger kulüpler Real Madrid/Schalke bayragi actigi icin kiziyoruz, ama bizim kendi taraftarimiz neden Lazio atkisi kendisinle götürür ve gösterir? Tamam desteklemiyor olabilirsin Fenerbahce'yi, bende hic bir zaman desteklemem.. Ama bu kadar düsmedik, biz kendi isimize bakalim, rakibimiz Fenerbahce degil, rakibimiz cok daha yukarlarda.

Bu olay zaten takımlarla alakalı değil ki zaten. Biz abartıyoruz. Bir tanesi bayrak açıyor bütün BJK'ye saydırıyoruz mesela. Adam saçma sapan biriyse aramış bulmuş Schalke, Lazio atkısı açmışsa banane..

Sanki bir takımı tutmak karakterlerimizi belirliyor gibi konuşuyoruz. Boş iş:) Birbirimizden farkımız yok.

4312 sistemi çok iyi geldi. gençler maçı hariç. o maç ta şanssızdık gerçi.

Önümüzdeki 5 maçı alırsak şampiyonuz ya helal olsun buraya kadar iyi getirdik bundan sonrasını da iyi götürücez inşallah Aslanlar.

Üst Alt