STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 3-0 Gençlerbirliği | M.S | 11 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 3-0 Gençlerbirliği | M.S | 11 Mayıs

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 0-0 Gençlerbirliği | 1.Y | 11 Mayıs

8jk alirsa fenev ile puanlari esitliyor.. Yarin da biz cakarsak feneve, son hafta 2.lik mucadelesinde buyuk heyecan yasanacak :asd:

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş - Gençlerbirliği | 20.00 | 11 Mayıs

:D İşin zor ne diyeyim abi :)

Beşiktaş'a aldırırlar bu maçı , hala ikincilik şansını kovalıyorlar ; biz iki farklı Fener'i , Beşiktaş'ta iki farklı Gençlerbirliği'ni yense , son hafta averajına kalıyor sanırım ikincilik.

kalmaz kardeş aynı puanda bitirirlerse fener önde ikili averaja bakıyyorlar genele değil

Oğuzhan kaliteli topçu.Keşke ellerinden kapabilsek.

Burak gidecek olursa parayi basip pektemek'i almamiz lazim

Beşiktaş'ın zaten en iyi yerlileri ;

İsmail Köybaşı , Necip Uysal , Oğuzhan Özyakup ve Mustafa Pektemek

Gerisi pert.

İsmail , en iyi yerli sol bek , koca ülkeden sol bek çıkmıyor en iyisi o işte.

Necip , Mehmet Topal'ın biraz daha atağa katılan , mücadele eden versiyonu.

Oğuzhan , kaliteli ama biraz şımarık , disipline ihtiyacı olan bir oyun kurucu , potansiyeli yüksek , Arsenal altyapılı zaten.

Mustafa , geleceğin en iyi yerli forvet potansiyellerinden biri tıpkı ; Samed Yeşil , Muhammet Demir , Cenk Tosun gibi , potansiyelli dört genç forvet.

Aynen , zaten Serdar Taşçı'nın ne mal olduğu ortaya çıktı , Ömer iyi bir stoper ama gerçekten fena oynamıyor geleceği de var , Almanya'nın en iyi takımlarından birinde tutmazlar bir şeyler olmasa , bu yaşında.

Ama Aykut'a gelirsek gerçekten çok kaliteli bir stoper , Ahmet Çalık'ı ise ilk kez izliyorum , Ahmet konusunda görüşleriniz , izlenimleriniz neler hocam ?

Ahmet'i sadece Fener maçında izlemiştim daha önce. Potansiyel var. Denemek şart. Bugün 500 bine alabilirsin. Yarın 5 milyona burun kıvırırlar.

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği | 1.Y | 11 Mayıs

Mustafa Pektemek bencede çok yetenekli ve gelecek vaad eden bir forvet. Zamanında nasıl kaçırdık bu adamı elimizden hayret ediyorum :SS:

Şu Olcay ve Holosko nekadar kotu futbolcular be arkadas. Hilbert ise Tosic'i rezil etti.

Ahmet'i sadece Fener maçında izlemiştim daha önce. Potansiyel var. Denemek şart. Bugün 500 bine alabilirsin. Yarın 5 milyona burun kıvırırlar.

Aynen denemek lazım ; o değilde Aykut bugün nerede oynuyor çözemedim , yeni açtım maçı da :)

Bu arada Ahmet gerçekten potansiyel hissettiriyor , biraz daha izlemekte yarar ama :)

Pektemek potansiyel olarak iyi olsa da , sakatlik yuzunden guvenilmez bir oyuncu

Az önce ki pozisyonda Oğuzhan vurmadan önce , Gençlerbirliği'nden ayağını uzatıp , topa dokunan kimdi ?

N'oldu beyler, Tosic aşağı Tosic yukarıydı fener maçından sonra? Hilbert itin bi tarafına sokuyor maçın başından beri.

Hep yazdım, yine yazıcam; OLAĞANÜSTÜ BİR YETENEK OLMADIĞI SÜRECE SÜPER LİG'İN ANADOLU TAKIMLARINDAN YABANCI OYUNCU TRANSFER ETMEK BİREBİR ACİZLİKTİR.

Üst Alt