STSL 13/14 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 23 Kasım - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 23 Kasım

galibiyet guzel kotu futbola ragmen mancınıye saydırmak yersız onun takımı deyıl adam bıseyler denıyor brumayı almaması tabıkı hata ama

Anladım :)

Ama yanılmıyorsan daha önceki iki maçta kalede çakılı kalıyor diye eleştirilmişti.

Adamın ayarı yok :D

Aynen biraz ayarsız :D Çok tuhaf bir adam valla, 3 maçtır oynuyor hala net bir karara varamıyoruz :D Ama onun şansına mıdır bilmiyorum 3 maçta da adam gibi iş düşmedi, hani yediği gollere de pek laf edilemez açıkçası :)

Maci suanda izliyorum 42. dakikadayim takim inanmis onu anladim.

Manciniyede parantez aciyim kirmizi karttan sonra hakemle ugrasmadi gitti takima taktik verdi helal olsun hocam.

Carlos'unda golden sonra alkislamasi, ve Mancini ile gidip konusmasi turk hocalarinin yapamayacagi seyler. Onuda tebrik ediyorum.

m.city taraftarinin manciniden nefret etme liksümü varmis,adamlari 50 yila yakin bir zamandan sonra sampiyon yapti,manu gibi takimi 6lik yapip tarihe adini yazdirdi.simdi gelen pelegrinide es deger kadro ile ne yapiyo ona baksinlar

Salliyor zaten. Adamin adina sarkilar yaptilar. Bol keseden atiyorlar. Birde city'i takip ediyorum demez mi. City'i tutmasam Mancini zamaninda yedirecek bize.

Felipe Melo mükemmel oynadı.Umut Bulut takım savunmasını harfiyen uyguladı.Aynı şeyleri Aydın için söyleyemeyeceğim.Hoca sürekli Aydına durması gereken yerleri gösterdi.Hiç adam kovalamadı.Savunma performansı kötüydü. Hücum anlamında yine al at pasını bana kalırsa yaptı.Burak Yılmazın direkten dönen topunda.

Ben oyunu genel anlamda beğendim.Üzerimizde baskı vardı.Maç kazanma alışkanlıgı gerek.Onu sağladıgımızda herkesi mağlup edebiliriz.

Tamam kötü zaman da geldi, kadroyu bilmiyor ama takımın her hangi bir olgusunda gelişme olmaz mı en ufak bir dokunuş olmaz mı? Hücm zaten kötü peki defans en ufak ilerleme yok her maçımızda gol yiyoruz.Peki pas yapıp top tutuyor muyuz HAYIR.Ya direkt paslarla hızlı çıkabiliyor muyuz?O da yok.

Bu takımda ne konuda ilerleme katedildi Mancini geldiğinden beri.Hiçbişey yapmasan duran top sorunu çöz o da yok.Bakın iyi oynatsın ve ya bir eksiğimizi tamamen düzeltsin demiyorum sadece bir konuda birazcıkta olsa ilerleme bekliyorum ama yok.

Kalede Joe Hart, defasn Kompany-Lescott sağbek Maicon ve ya Zabeletta, Solbek Clich-.Kolorov önlerinde Yaya Toure Barry.Ee bu kadro zaten kolay kolay gol yemez.İleride Nasri-Agü-Balo-Tevez-Silva'da bir şekilde atıyordu.Bunlara rağmen şl'de gruptan çıkamadı.EPL'de şampiyon olmak büyük iştir ama unutmamak lazım ki Scholes'a muhtaç kalan bir tane ST'si olmayan Manu'yu son maçta geçti.Agü'yü yedekte tutan bir zihniyet.

En kötü özelliği ise çabuk idrak edemiyor.Analiz yetisi vasat.

Kalede Joe Hart, defasn Kompany-Lescott sağbek Maicon ve ya Zabeletta, Solbek Clich-.Kolorov önlerinde Yaya Toure Barry.Ee bu kadro zaten kolay kolay gol yemez.İleride Nasri-Agü-Balo-Tevez-Silva'da bir şekilde atıyordu.Bunlara rağmen şl'de gruptan çıkamadı.EPL'de şampiyon olmak büyük iştir ama unutmamak lazım ki Scholes'a muhtaç kalan bir tane ST'si olmayan Manu'yu son maçta geçti.Agü'yü yedekte tutan bir zihniyet.

En kötü özelliği ise çabuk idrak edemiyor.Analiz yetisi vasat.
mantiga bak,senin kafa yapina gore h.karaman bile o kadroyu sampiyon yapardi.Saydigin oyuncular %95i hala kadroda maicon-barry-tevez harici.onlarin yerinede en az onlar kadar kalitelileri geldi zaten,bak bakalim EPL de kacinci sirada ve lider arsenalden kac puan yemis durumda m.city.ayni zamanda a.fergusonsuz m.unitedinde gerisinde ligde 9.siradalar bos keseden sallamak kolay

Üst Alt