STSL 13/14 H:18 | Gaziantepspor 0-0 Galatasaray | M.S | 26 Ocak - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:18 | Gaziantepspor 0-0 Galatasaray | M.S | 26 Ocak

Chelsea'yi elermiyiz bilemem ama,bu takım Cl'ye garanti gidecek.2.de olsan direk katılacaksın.Ki fener haricinde rakibin de yok bu ligde.

Takım elbet toparlanacak.Buna mecburlar.

ben pek emin değilim, takımda bi çok başlılık ve disiplinsizlik hali söz konusu, tugay geldi ujfa geldi hikaye, en ufak bi düzelme göremedim ben..

devre arasında bu takım ne yaptı ben çok merak ediyorum??

AKIN'A 3 MAÇTA ŞİKEDEN 1 YIL 6 AY

Teknik Direktör Hikmet Karaman, 21 Şubat 2011?de oynanan Manisa-Trabzonspor maçında teşvik suçundan beraat etti. Futbolcu İbrahim Akın, Süper Lig'de 1 Mayıs 2011'de oynanan Fenerbahçe- İBB, 15 Mayıs 2011?de oynanan Trabzon-İBB ile Türkiye Kupası finalinde oynanan Beşiktaş-İBB maçlarında şike yapmak suçundan 1 yıl 6 ay 22 gün hapis ve 83 bin 320 TL adli para cezası ile cezalandırıldı. Akın'ın spor kulüplerinin, federasyonların, bünyesinde sportif faaliyet icra eden tüzel kişilerin yönetim ve denetim organlarında görev yapmaktan yasaklanmasına da karar verildi. Akın, 6222 sayılı Kanun'un 18. maddesi uyarınca güvenlik tedbiri olarak spor müsabakalarını seyirden de yasaklandı. Ancak mahkeme seyir yasağının, mahkeme kararının kesinleşmesi (Yargıtay'ın onaylaması) ile birlikte uygulanmasına hükmetti.

Hükmen galibiyet H.O.

Kaynagini verebilir misin hemen?

Sahiden şu federasyondan bizim lehimize karar mı bekliyorsunuz :confused-53:

Yahu bu adamlar daha önce kendilerinin yaptığı şeyleri yapmaya kalkışınca utanmadan öyle şey olmaz hiç olmadı diyen adamlar.

Tebligat gelmediği için oynamasında bir sakınca yoktur deniliyor ama bakalım . Bir şey çıkacağını sanmıyorum . Antep de o kadar eşek değildir herhalde fedarasyondan onay almadan oynatmazlar diye düşünüyorum.

Üst Alt