STSL 13/14 H:19 | Eskişehirspor 2-1 Fenerbahçe | M.S | 1 Şubat - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:19 | Eskişehirspor 2-1 Fenerbahçe | M.S | 1 Şubat

Antep maçını gelde mumla arama.

herkez yarınki maçı kazanarız gibi görüyor ama bursaspor son haftaların en formda takımı.

Ve çok az gol yiyorlar çok iyi takım savunmaları. Biz bu gol kısırlıgında nasıl gol atacağızda yeneceğiz merak ediyorum.

İnşallah bu fırsatıda elimizden kaçırmayız.

2.yarı için herkesin dediği FB puan kaybeder çıkıyor dahada çok kaybedecekler ama bizde yenemiyoruz ki.

Ben yarın 3-5-2 ileride dorgba ve burakla baslicaz yine güvenemiom hacılar.

Konyaspor'un bile 1-0 öne gecip penaltisinin verilmedigi, 1 topunu direkten döndügünü düsünürsek düzgün top oynayan her takimin puan alma sansi var bence. Sivas'a da puan kaybederlerse ozaman psikolojileri biraz bozuk olacak ister istemez.

sivas'a karsi da puan kaybederlerse, ersun kadroyu bozar, degisik fantaziler icerisine girer

iste asil ozaman gercek düsüs baslar :)

fenevin skorer oyunculari (webo, emenike) 3-4 hafta olmayacaksa, ofansif anlamda cok zorlanirlar

Yaklaşık 1 saat önce 1-1 ken maçla irtibatımı kestim biraz önce baktım skora. Bundan sonra fener maçı başladığı andan bitene kadar skora bakmayacağım. Hadi bakalım yarın yenelim de iyice strese girsin i ler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt