STSL 13/14 H:21 | Beşiktaş 1-0 Bursaspor | M.S. | 16 Şubat - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | Beşiktaş 1-0 Bursaspor | M.S. | 16 Şubat

Biz şampiyon olurken iyi bir şey yok,rakipler kazanınca mı bir şeyler oluyor sürekli?Bu forumda Bjk'den benden çok nefret edenin olduğunu sanmıyorum ama adamlar her kazanınca bunları temcit pilavı gibi ortaya koymak sıkıyor artık.Haftaya maç var işte,yenersek önlerindeyiz,bu kadar iş.Yenemiyorsak da vay demirören,vay hakem diye zırlamanın anlamı da yok.

Öyle deme Sarper. Bck'nin beleş şampiyonluklar aldigini herkes bilmiyor. Bilmeyen duysun diye yaziyoruz. Yarinda yeneriz, haftayada. o konuda sIkInti yok. Ama millet bilsin bunlarin ne oldugunu.

bursa bugün hiçbirşey oynamadı ,

bizden 6 yiyen bursa o günkü topunu oynasa bugün kazanırdı ,

ve buna rağmen 10dk da 0-2 devre sonu penaltıyı verse 0-3 yapabilirlerdi ve kargaların şutu bile yok neredeyse ,

bu maç sadece kargaların kendini kandırmasına vesile olur haftaya bu özgüven ve cesaretle çıkarlar .

Beyler aman diyorum büyük konusmayin. Yarin Melo ve Selcuk sari görürse, BJK macina konsantre olamazsak (Chelsea mcindan dolayi) isimiz cok zor olur..

Bana göre BJK maci en az Chelsea maci kadar önemli . Suan bizden öndeler bide. Beklenildigi kadar kolay da olmaz.

Chelsea macindan once bjk gibi bir koy takimiyla oynayacak olmamiz avantaj. Yasayacagimiz konsantrasyon eksikligi sonucunda ciddi bir rakip karsisinda sikinti yasayabilirdik.

Beyler aman diyorum büyük konusmayin. Yarin Melo ve Selcuk sari görürse, BJK macina konsantre olamazsak (Chelsea mcindan dolayi) isimiz cok zor olur..

Bana göre BJK maci en az Chelsea maci kadar önemli . Beklenildigi kadar kolay da olmaz.

Melo-Selçuk konusunda haklısın ama artık takımın motivasyon sorunu yaşayacağını düşünmüyorum.Bu motivasyon çok abartılıyor.İlk devre kadromuz dardı yabancı sınırından çok çektik ve doğru sistemi bulamadık bir türlü.

Sneijder sakatlanınca 4-4-2 oynadık sonra 3-5-2 oynadık bir türlü oturtamadık oyunu.

Şimdi ise Sneijder'i orta saha üçlüsünden sol kanada çekip Ceyhun'u ilk 11 e yerleştirince sistem olarak çok üstün bir takım haline geldik.

Kısacası oyuncular motivasyon olamazsa bile taraftar onları motive eder...

kırmızı kart pozisyonunda keşke hakem penaltıyı verseydide kırmızı kartı vermeseydi demiştim. 2.devre her hareketin bjk lehine çalınacağını çok iyi biliyordum. öylede oldu. tamam bursa çok kötü bir takım ama her takdir hakkını hakem bjkye verdi. almeidanın golünde klasik bir hücum faul var ama veremediler. kkartın diyetini ödediler artık bu akşam ilker meral konuşulmaz fazla. %100 vermediği bursa PENALTISINDAN DA bahsedilmez. maça gelecek olursak bjknin gücü kısıtlı kesinlikle ama mücadele ettiler. gökhan töre gerçekten iyi bir oyuncu seneye bize gelmesini çok isterim. tek başına bursa defansıyla savaştı. bize karşıda 2.devredeki oyunu oynayacaklardır. kapanıp gökhan-almeida ve oğuzhan ile gol arayacaklar. ancak bizim bjkye puan kaybetmemiz için 7-8 net pozisyonu harcayıp son 20- 30 dakikaya berabere girmemiz lazım. normalde rahat yenmemiz lazım bunları. bizim kalitemizde değiller.

serdar franco dany motta 4lüsüne sneijder burak drogba ve kanatlardan tellesle sabri veya veysel kim olursa olsun beşiktaşın dayanması imkansız özellikle telles serdarı perişan eder drogbadanda hava topu alacak adam yok.

Üst Alt