STSL 13/14 H:21 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | M.S | 16 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | M.S | 16 Şubat

eskisehir macları öncesi abime puan farkı bi anda 1 e bile inebilir demiştim inş. öyle olur ama kasımpasa bu sotayla bicacık yapamıyor

Paşa şuan Sivas tan bile çok kötü.Puan almalarını ihtimali yok.Ezikler ortamı boş yere germedi.

fb 3-0 kasımpaşa

Bu maçı yönetmek çok zor.

Hakem faktörünü arkalarına aldılar, futbolcular da bunun bilincinde.

Eğer ceza sahasına girebilirlerse penaltı vs. bir şekilde atarlar ve bu maçı kazanırlar.

Diğer yandan ceza sahasına girememe ihtimalleri de var, herkes sakat, moralleri çok bozuk.

İşi sıkı tutarsa Paşa alır, ama o zaman gerçekten sahaya iner bu son kaleler. :D

Kasımpaşa yetenekli takım. Kötü gidiyorlar bu maçtan puan almak istiyeceklerdir. Akıllı oynarlarsa eksik fenerden en az 1 puan alırlar

Fener salak gibi saldırırsa iyi hücum oyuncularıya Kasımpaşa kesin 2 gol atar diyorum

Son haftalarda 3 şampiyonluk vermiş bir camia bunlar.Final maçlarını kazandıklarını son senelerde hele hele 2006 dan sonra pek hatırlamıyorum.Bu maçları kazanamadılar şike yaptılar sonunda :D

Daha puan farkı 4 iken strese girdi adamlar.Sivas'ı yensen tekrar 7 olacak bu neyin stresi ?

Son haftalarda 3 şampiyonluk vermiş bir camia bunlar.Final maçlarını kazandıklarını son senelerde hele hele 2006 dan sonra pek hatırlamıyorum.Bu maçları kazanamadılar şike yaptılar sonunda :D

Daha puan farkı 4 iken strese girdi adamlar.Sivas'ı yensen tekrar 7 olacak bu neyin stresi ?

Bir de son hafta Kayseri'ye gidiyorlar sanırım. Kayseri tehlikede. Hiç bir şey yapmayıp (farkı açtırmamak şartıyla) TT'de feneri yensek şampiyon oluruz. :D Gerçi şu 2 hafta ligi belli edecek. 6 Puan alırsak zaten TT'de bitiririz ligi..

Caner, Egemen cezalı

Sow, Emenike, Webo sakat

Emre de tıkanıyor 50. dakikadan sonra geçen maç gördük.

Gökhan Gönül'ün ise ceza alması olası.

Bu şartlarda Paşa puan alamazsa zaten şapkayı önlerine koyup düşünmeleri lazım.

Fenerbahce´nin rahat mac kazandigi mi var Allah askina? Bu mac da onlar icin zor gecer.

Ha yaratilan suni gündemden dolayi avantajli Fenerbahce bana göre, ama Kasimpasa ters takim.

Zaten Fenerbahce gergin ve panikte. Kasimpasa ortamdan etkilenmez ve pas oyununu sahaya yansitirsa sürpriz yapabilir.

Üst Alt