STSL 13/14 H:21 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | M.S | 16 Şubat - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | M.S | 16 Şubat

Chelseayi nasil eleriz hesaplarını yaparken bazı arkadaşlar arenadaki kasımpaşa macında korkuyorlar. Tuhaf dünyadayız ciddiden

sen her lig maçını böyle 20 dakikada 3 yaparız sanıyorsan yanılıyorsun bence, kimseden korktuğumuz yok ama neden biz de şota yönetimindeki helva kasımpaşayla oynamayalım, baskılı başladığımız maçlarda ilk golü yiyen taraf olunca ne tepki verebileceğimizi görmedik henüz 2 maçla takımı barcelona sanmanın lüzumu da yok

Çeptalk

forumdagergindakikalar.jpg

"ulan böyle güzel bi olaya anca böyle bi caps bulabildim" hayır hazırlıklı olmak gerek böyle durumlara

Biz kendi işimize bakalım arkadaş.

Kendi maçlarımızı kazanalım,zaten şampiyon olucaz.

Bırakın da arada 1 maç kazansınlar.Haftaya Elazığ çöker onlara,sıkıntı kalmaz.

Sizde burada birbrinize giriyosunuz antulular gibi.komik gerçekten.

Ulan Aziz Yildirim erkeksen cik o gol ofsaytdir bizim hakemlerimiz yeteneksiz desene. Bugun neden konusmadin? Konussaydin o gol ofsayt diye. Biz oyle haram gol istemeyiz diye. Noldu? Sen nasil erkeksin bee? Tukureyim senin erkekliyine! Boyle sampiyon olacaksinizsa buyurun sampiyon olun. Tek derdiniz kupa sizin.

''hagi'nin önünde kaldı... hagi hareketlendi... içeride arif var, hakan var... hagi gir içeriye... giremiyor, bırakmadı adams... ooouuuv, çok sert, çok sert, çok sert hagi! neden hagi?''

Adminlerden birine iletirsen sevinirim, istiyorsan açıklar mevzuyu. Böyle konuları da böyle açıkta konuşursanız çözüme ulaşılmaz.

Yok ya gereksiz . Zaten 2 ay gecmiş olaydan sonra. Konu burda acılmışken içimde kalmasın dedim sadece . Bu fırsat bu fırsat mantığı gibi yani:DD burda birisinin ceza almasından yana değilim ilaki benim yüzünden ama varsa cifte standart o gün uygulandmışdır isteyerek vey istemeyerek. Sağlık olsun. Büyütülecek bir durum değil

Üst Alt