STSL 13/14 H:24 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Tatil Edildi | 10 Mart - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:24 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Tatil Edildi | 10 Mart

alper alınmadığında kızmıştım ama son maçlarda tam şikecilere uygun davranışlar sergilemeye başladı. özellikle bugün tsporu tahrik etmek için elinden geleni yaptı. tam karakterine uygun takıma gitmiş.ileride alperin daha çok vukuatını görürüz dikkat edin.

Volkan'a Atılanlar:

Tuğla, Taş. Şişe, Bıçak, Kapı Kolu,, Patlayıcı, Çakmak, Telefon, Saat, Bozuk Para, Ayakkabı, Maytap, Torpil..

Beyin olsa onu da atarlardı!

Bu maçtan ne bekleniyordu ki?

Kn3kd0.jpg

alper alınmadığında kızmıştım ama son maçlarda tam şikecilere uygun davranışlar sergilemeye başladı. özellikle bugün tsporu tahrik etmek için elinden geleni yaptı. tam karakterine uygun takıma gitmiş.ileride alperin daha çok vukuatını görürüz dikkat edin.

Alper karaktersizin teki olduğunu fazlasıyla gösteriyor sahada rol keserek, itirazları ile. Hak ettiği yerde ve doğru takımda bana göre. İyi futbolcu olsa da gelmemesi daha iyi olmuş.

Bak güzel kardeşim şu mesajındaki Emenike'ye "saatçi" ifadenden dolayı çok büyük ceza alabilirsin. Dua et savcılardan biri görmesin. Siyahi oyunculara bu şekilde küçümseyici ifadeler kullanmak ırkçılık suçu olarak görülüyor.

Bizim Davulcu Emrullah abiye biz Davulcu diyoz. O da siyahi. Ama çok güzel davul çalıyo. Gerçi o yerli siyahi ama olsun sonuçta siyahi... Bizde mi ceza alcaz... :melek:

[media]https://www.youtube.com/watch?v=M-_tKepR1Qw[/media]forumdaki fenerlilere gelsin.burayı takip edenlere.27 mart sonrası güzel ağlamalar duyucaz sizden

Şike yapıp sonra malum kişilerce aklanıp paklanıp cezasız kalanların, Trabzonda olayların ardından " Trabzon küme düşmeli" demeleri kadar iğrençlik yaşamadı bu ülke.

Arkadaşlar birşey sorcam bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi yeni bi proje hazırladım eğitim projesi siz renktaşlarım belki yararlanırsınız. Bununla alakalı konu nereye açabilirim ?

Empati kurunca Trabzonlulara kızamıyorum.

30 yıldır beklediğiniz şampiyonluk.İlk yarı bitmiş Bursa ile 5, Fener'le 9 puan fark.Lig sonun da avarajla kupa elinizden kaçıyor.Sonra şüpheli 18'de 17'nin şikeli olduğu ortaya çıkıyor.

Mahkeme sonucunu bekle sonra Uefa'yı bekle o da bitti, yargıtay... E tamam artık bişey kalmadı, şimdi de yeniden yargılanma.Artık alenen belli ki Aziz çıkıp şike yaptığım için özür dilerim dese bu federasyon yine kupayı Trabzon'a vermez.

.Taş olsa çatlar.

Trabzonspor seyircisinin sucu var ama en büyük suc sikecilere ceza vermeyen ve cezanin verilmesi icin bir gram ugras vermeyenlerdir. Bunu örtbas edenler/etmeye calisanlar ve gündem degistirmeye calisanlardir. Sikecilerin düsmesi icin ugras vermeyenler adaletten filan bahsetmesin.

Üst Alt