STSL 13/14 H:29 | Fenerbahçe 4-1 MP Antalyaspor | M.S | 13 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:29 | Fenerbahçe 4-1 MP Antalyaspor | M.S | 13 Nisan

Kayseri'yi içeride yensek BJK'nin yenmesiyle fark 4'e inerdi ama deplasmanda sıfırız. Lig çoktan bitti.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

şampiyonluk gitti bence, fener üst üste 4 kere bile yenilse biz kalan maçları alamayız artık buna kesin olarak inandım. önemli olan ikincilik, bundada bizden çok bjk nin göstereceği rezil performansa güveniyorum

M.Topal, Gökhan , Emre, Bekir, Egemen, Cristian, Alper, Emenike gibi her an ilk 11'de oynayabilecek 8 oyuncu yoksa,

Durumları maç günü belli olacak olan Hasan Ali ve Serdar Kesimal'in kadroda olup olmayacagı hala belli degilse,

Fenerbahçe 18 kişilik kadroyu kurmakta zorlanıyor ve alt yapıdan oyuncularla takviye ediyorsa,

Antalya düşme hattının içinde ve 1 puana bile ALLLAAAAAHHHH diye sevinecek durumdaysa,

Ben bu maçtan çekinirim. Fenerbahçe'nin şampiyonluk maçı da diyebilirim. Kazanırsa iş biter. Kazanamazsa önümüzdeki haftalara bakarız.

Tahminim şu kadroyla çıkarız

Volkan

M.Topuz Alves Kadlec Caner

Meireles Salih Selçuk

Kuyt Webo Sow -

Seneye yeni statta oynayacak takımların düşmesini istemiyorum, bu yüzden Konya & Antalya kalsın istiyorum. Bu maçı o yüzden almalarını istiyorum yoksa herhangi bir umudum yok diğer konularda.

Üst Alt