STSL 13/14 H:3 | Beşiktaş 2-0 Gaziantepspor | M.S | 1 Eylül - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:3 | Beşiktaş 2-0 Gaziantepspor | M.S | 1 Eylül

Alsınlar daha iyi bizimkiler de işin ciddiyetini anlarlar yalnız olimpiyatta ki maç haftaya puan kaybı yaşamazsa kargalar çok önemli Allah korusun bir mağlubiyet bir çok şeye gebe olabilir.

Besiktasin fikstür avantaji var ,bizim Fikstür onlara gelseydi bizden fazla puan topluyamazdilar

ben Rahatim..Bjk bizim rakibimiz olamaz..Zaman bunu cok iyi gösterecek

Belki ciddi bir endiseye su an icin gerek yok ama bazi sinyaller de aliyoruz simdiden. Ciddiye almak lazim.

Bir kere hava yakaladin mi seri yakalayabiliyorsun, arayi acabiliyorsun, rahatlayabiliyorsun.

Kimse ciddiye almasa da Besiktas maci cok kritik bir öneme sahip. Yenilirsen fark 7 olabilir. Sonrasi öyle kolay filan degil.

Iste yok Bursa´ya gidiyorlar, yok suraya da gidecekler demekle olmuyor. Herkes bizim gibi degil. Besiktas ne zaman Bursa´da puan vermis?

Eskisehirspor macinda senin en cok kosan futbolcun Sneijder. Bu takim icin utanc verici olmali. Rehavetin de acik göstergesi.

Belki ciddi bir endiseye su an icin gerek yok ama bazi sinyaller de aliyoruz simdiden. Ciddiye almak lazim.

Bir kere hava yakaladin mi seri yakalayabiliyorsun, arayi acabiliyorsun, rahatlayabiliyorsun.

Kimse ciddiye almasa da Besiktas maci cok kritik bir öneme sahip. Yenilirsen fark 7 olabilir. Sonrasi öyle kolay filan degil.

Iste yok Bursa´ya gidiyorlar, yok suraya da gidecekler demekle olmuyor. Herkes bizim gibi degil. Besiktas ne zaman Bursa´da puan vermis?

Eskisehirspor macinda senin en cok kosan futbolcun Sneijder. Bu takim icin utanc verici olmali. Rehavetin de acik göstergesi.

Rehavet oldugu malum ama Burak biraz dikkatli ve ayagi düzgün olsaydi 3 macda 9 puan yapmistik.Bursa macinda 2 Tane bombos pozisyonun icine etmisti ,mac boyuda genel olarak cok kötüydü..

Bence biz yanlis sistemde oynuyoruz..4-2-3-1 oynamaliyiz

evet öyle tabiki ama ciddi rakibimiz var ligde oda bjk. öyle lig cebimizde düsünürse oyuncularimiz cok kötü uyanirlar.

Lig cepte mepte değil zaten.Geçen seneki gibi mal olmasa da rakipler,yine yetersizler bence.Bu bizi şampiyon yapacak zaten,öyle süper oluşumuzdan falan değil.

Ha ben de şampiyon oluruz diyorum ama efendim 3 atarız,5 atarız,10 puan fark atarız,10 hafta önceden garantileriz demeye gerek yok.Son haftaya kadar gidecek,fark da en fazla 2-3 puan olacak.

Emirates ve Süper kupa sampiyonluklari takimi biraz etkilemis. Mac secen takim olmamaliyiz asla. Hic sakasi olmaz bu isin.

Daha cok kosup daha cok savasmaliyiz, ayrica daha etkili paslasmaliyiz. Bunlari yaparsak sorun kalmaz.

Biz uyarimizi erkenden yapalim. Ayrica yönetime de selamlarimi iletiyorum. Yeri gelmisken

ali adnan manyak daktı..sizin alacağınız oyuncuya tüküreyim emi...ileri gideceğine takımı geriye götürüyolar beceriksizler

Fark 7 olursa şampiyonluk gerçekten tehlikeye girer.Favorilik de gider,yüzde olarak oran da onlara geçer.Bjk nasıl puan kaybedecekse biz de puan kaybedeceğiz çünkü.Olimpiyatta falan yenilmeye kalkarsak o zaman tehlike çanları çalmalı.

Şikeci beşiktaş ile aramızdaki puan farkı 4 olacak..

ulan ileri gideceğimiz yerde geriye gitti takımımız adam gibi transfer yapmadık

Lig cepte mepte değil zaten.Geçen seneki gibi mal olmasa da rakipler,yine yetersizler bence.Bu bizi şampiyon yapacak zaten,öyle süper oluşumuzdan falan değil.

Ha ben de şampiyon oluruz diyorum ama efendim 3 atarız,5 atarız,10 puan fark atarız,10 hafta önceden garantileriz demeye gerek yok.Son haftaya kadar gidecek,fark da en fazla 2-3 puan olacak.

Insallah. simdiki durum ile favori bjk maalesef. ama simdiki takimlarin durumunda. bizde hep böyle oynayacak halimiz yok ya :)

Henüz hiçbirşey belli değil ancak 2 maç üstüste kötü futbol artı Terim in milli takım macerası can sıkmaya başladı bile.

Üst Alt