STSL 14/15 H:14 | Beşiktaş 3-1 Akhisar Belediyespor | M.S | 21 Aralık - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:14 | Beşiktaş 3-1 Akhisar Belediyespor | M.S | 21 Aralık

1 semihin yerine stoper ( ugur ) bide Umut'un yerine forvet bize sampiyonlugu getirir.

Bence elimizdeki copleri satip 2 tane transfer yapmaliyiz, hatta ugur en fazla 1 milyon o olmadi oyuncu kullaniriz takas felan.

Lider bir stoper lazım, Ugur ile falan olmaz bu is. Semih gibi Ched.'da stoperde canlı bomba. Ugur gelmesin de demiyorum, yerli bazında bence en iyi stoperdir ama sorunları cözemez.

E lan beyinsiz yardımcı bruno aynı yerde aynı pozisyona maruz kaldı öylece bakıyordun o ağzını açarak faul diye bağırmadın

Oğuz (TEMSİLİ)

238NevinBerkay-CennettekiInek.jpg

Lider bir stoper lazım, Ugur ile falan olmaz bu is. Semih gibi Ched.'da stoperde canlı bomba. Ugur gelmesin de demiyorum, yerli bazında bence en iyi stoperdir ama sorunları cözemez.
Sorunlari elbette cozmez, ama bana gore Ched - Ugur ikilisi ched - semih ikilisinden daha iyi ikili olabilri diye dusunuyorum, Hatta 2 ci yari icin benim savunmam : Semih Kaya - Aurelien Chedjou - Ugur Demirok - Sabri Sarioglu. Yani Semih sag bek Sabri sol bek :D

Üst Alt