STSL 14/15 H:19 | Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş J.K | MS | 8 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:19 | Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş J.K | MS | 8 Şubat

beşiktaş resmen tekme tokat kazanıyor maçları. yugoslav faulleri 10 yıl önce miadını doldurdu ama bizim 5.sınıf ligde iş görüyor.

Katılıyorum.Dünkü fenerin oyununu gördükten sonra biz pek bişey oynamıyoruz maalesef. Bjk bari götürsün sonuna kadar
tumblr_ngbty9q66m1sao7pgo1_400.gif

Balıkesirspor' dan sonra ligde en kötü kadro Rizespor' un.

En iyi oyuncusu yokları oynayan Holosko.

Yaptıkları tek şey sağ korner çizgisine kadar gidip topu kaybetmek.

Muhtemelen düşerler.

GT-I9300 Tapatalk

bjk kazanır umarım bizim bu yarışı götürecek gücümüz yok

bjk hic getiremez dostum. hani o çapta bir takım degiller.

herzamanki bjk, ilk yarı suları cıkıncaya kadar oynuyorlar, 2.yarılarda ise posaları kalıyor. rize-bursa-eses macları hepsi patlayacak.

tabi yarında biz patlıcaz, yarın olmasa kadıköyde olacak. kötü düsünmek istemiyorum ama bu takımla akla baska ihtimal gelmiyor, artık iyi futbolun hayalini bile kuramıyorum, takım gecen seneden bitti ama hala ısrar ediyoruz.

muslera-burak dısında fizik olarak üst düzey diyebilecegim birde sabri var. 4üncüsü yok.

Fener süper oynamıyor tabiki.

Anlatılmak istenen herkesten daha iyi oynadığı ve daha çok istemesi. Ayrıca kadrosuda şu an en iyi kadro. Her futbolcudan verim alıyorlar. Selçuk' tan bile verim alıyorlar mesela.

Biz kötü oynadığımız için ve oyuncuların performans eşikleri düşük olduğu için iyi gözüküyorlar.

Ligin ilk yarısının sonlarına kadar daha az iyiydiler ama hakemler sayesinde o dönemde maçları aldılar.

GT-I9300 Tapatalk

laga lugaya gerek yok yahu. fener iyi oynamiyor dünya futbolu ile kiyaslarsak tabiki.
ama türkiye leveline göre cok daha iyi oynuyor ve 2-3 senedir kadroyu koruyup az cok takim ola bildiler.
düzenleri, planlari sabit hemen hemen her mac.
oyuncu degisikleride ayni hemen hemen her mac duruma göre.
Istikrar sagladilar ve bununla birlikde türkiyenin 1-2 level üstünde top oynuyorlar.
orta siralarda-kümyeye oynayan bir avrupa takimi seviyesinde bunlar bence. bizim lig icinde yeterli oluyor az cok.

Üst Alt