STSL 14/15 H:27 | Fenerbahçe 1-0 Bursaspor | M.S | 20 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:27 | Fenerbahçe 1-0 Bursaspor | M.S | 20 Nisan

Hüseyin Göçek'i vermişler.

gelenegi bozmayalim

71037.jpg

Fenerbahçe böyle maçları kazanıyor ya. Bakın bu maçı yener gider eskişehiri de yener fakat balıkesire kaybederse şaşırmayın.

Fener erken gol bulursa farklı kazanabilir, ama özellikle ilk yarı Bursa direnç gösterip yemezse bence puan alır fenerden.

Bana göre bu hafta işi daha zor olan fb. Trabzon deplasmanı mı istersin yoksa içerde Bursa'yla mı oynamak istersin diye tercih sunsalar Trabzon deplasmanı derim. Bu haftayı kayıpsız atlatırsak eğer fb'nin puan kaybetme olasılığı bizden yüksek.

bursa yener veya yenilir onu bilemeyiz ama gerçek olan şu diger adi şerefsizler gibi yatmaz fenere

başlarında adam gibi adam hoca ve karakterli oyuncuları var

normal şartlarda bursa oynadıgı hızlı oyunla şikecilere tecavüz etmesi lazım tabi normal şartlarda

hızla oynayan hızlı oyuncuları olan her takımdan minimum 1-2 gol yiyor şikeciler

fenerdeki sakat futbolcularin durumu nedir? kac kisi iki hafta icinde düzeldi? ulan bursaspor dan nekadar korktunuz bukadar oyun oynadiniz, ondan sonra da ligi ertelendiniz ? ben bir bursasporlu taraftar olsam bu gurur bana yeterde artardi bile.

Hakem göçekse yaz fenere 3 puan.
Adam bütün fener maclarında takdir haklarına onların lehine çalmışdır.
Boizim maclarda da bizi katletiği çok olmuşdur. Basket branşımızda zamanında forma giydi diye Galatasaraylı olunmuyor otomatikmen.

Bursa bu ligdeki bizle beraber en şerefli 2 takımdan biridir.Ellerinden geleni yapacaklarına inancım tam.Tek yapmaları gereken şey asla ve asla erken gol yememeliler.Erken gol yerlerse taraftarların da gazıyla maçı alır fb.Ama ben Bursa'nın sakin kalacağını ve maçı en kötü beraberlikle bitireceğini düşünüyorum.Gollü beraberlik.

civelli oynamazsa kornerden falan banko gol atar fener, gençlerden de yediler kupa maçında , savunmayı organize eden adam olmuyor o yokken bi de agresiflik azalıyor

Çeptalk

Üst Alt