STSL 14/15 H:28 | Beşiktaş 2-1 Kardemir Karabükspor | M.S | 27 Nisan - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:28 | Beşiktaş 2-1 Kardemir Karabükspor | M.S | 27 Nisan

BJK 6 maçta en az 2 puan kaybı yapar, FB yapmayabilir. FB'nin fikstürü baya baya kolay. Her şey bizim elimizde, 6/6 imkansız değil. Ligin ilk yarısında bu takımların hepsini yendik G.Birliği dışında. Antep maçı zor da geçse, bu dakikadan sonra Arena'dan kan çıkar ama puan kaybı çıkmaz gibi bir hava var. Beni korkutan deplasmanlar, Akhisar ve Mersin özellikle. Rize görece daha kolay bir deplasman.

FT Zamanında keyifle Derby leri beklerdim ve çok rahatım!

Ama bu sene malesef iki derby yi kazandık olsak da bu bjk derby maçında takıma güvenmiyorum.

Hamza yine küfürlük kadro çıkartaçak ve garip değişiklikler ile takımı mağlubiyete sürecek gibi bi kötü his var.
Neyseki sadece "bjk" ilk derby de de bizim lehimize bi hava vardı ..lakin yenebildik kargaları

Son düzenleme:
Hasan Kabze,Sasa İlic,Milan Baros,Didier Drogba,Felipe Melo ve Burak Yılmaz.

Bu isimler sadece son 10 yılda Bjk'ye 2'şer tane koyanlar, o kadar çok var ki bazılarını atlamış olabilirim ve hepside çok kritik gollerdi.

kısa vadede bu galibiyet bizim açımızdan kötü gözükse de, uzun vadede bakılınca kazançdır bizim için bu galibiyet.

nedenini merak eden puan durumuna ve rizespor'a baksın.

Üst Alt