STSL 14/15 H:28 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 25 Nisan - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:28 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 25 Nisan

bence alttaki 3 takım ligin sonunda da değişmeyecek. Sivas erciyesi götürür bu arada. Erciyes bitik durumda. 4 oyuncusu da kadro dışı.

Belli olmaz.Rizede fark yemiş bu hafta.Erciyes yenerse aralarında 5 puan kalacak.15.Rizeyle.O sıradaki bütün takımlar berbat.Ben ne olursa olsun fenerin sivasi yeneceğini düşünmüyorum.

Renktas bizene fenevden.
Bizim oynadigimiz oyunu gördügümde kahroluyorunm ya.
2 sene önce milletin 1 ay önceden eli ayagi titrerdi bize karsi oynayacaklari zaman.
Simdik ise kiz gibi bi selcugumuz var.
2 pas yapamiyoruz. Ben 11 aslan görmek istiyorum sahada.

rakibimiz fb

bize ne olur mu

fb bizden perişan

ben anlamıyorum ya 5 puan fark yapsak da fb şampiyon olur diyoruz

fb 1 puan öne geçince de fb şampiyon olur diyoruz

azcık gerçekçi olalım ne bu karamsarlık arkadaş ya

bıktım bu forumdan da taraftardan da

sivas maçında da puan kaybedebilirler ama ben ibb maçında puan kaybedeceklerini düşünüyorum

bursa-es es maçlarına 5 puan kaybı vermiştim ama bursa maçı malum 2 puan oldu.

normal şartlarda lig oynansa fener eskişehirle çekişiyordu şuan.

Mersinede dikkat etmek lazım.Bir ara çökmüşlerde ama toparlandılar.Bizim ve fener için kritik ve zorlu bir deplasman olacak.Ama genele baktıgımızde fenerin deplasmanları bize göre daha kırıcı ve zorlu.

Yalnız şöyle fantastik bir şey aklıma geldi.

33.Haftaya şöyle girilirse (Varsayım)

Beşiktaş 73
Fenerbahçe 70
Galatasaray 70

Biz Bjk'yi 2 veya daha üzeri bir gollü galibiyetle yenersek ,Fb de kazanırsa son haftaya lider giriyoruz.

Galatasaray 73
Fenerbahçe 73
Beşiktaş 73

Üç takım da eşit olunca üçlü averaj uygulanıyor,üç takımın oynadığı maçlarla özel puan durumu oluşturuluyor.Diyelim ki 2-1 yendik Beşiktaş'ı.

Galatasaray 2-1 Fenerbahçe
Fenerbahçe 1-0 Galatasaray

Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe
Fenerbahçe 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş 0-2 Galatasaray
Galatasaray 2-1 Beşiktaş

1.Galatasaray 9 puan,+3 averaj 6 atmış 3 yemiş
2.Fenerbahçe 9 puan,+3 averaj 5 atmış 2 yemiş
3.Beşiktaş 0 puan,-6 averaj 1 atmış 7 yemiş.

Averajlar eşit ama eşitlik durumunda fazla gol atan önde sayılıyor!

Son hafta Biz yenersek Fb de yenerse,şampiyon olmamız için Bjk'nin de yenmesi lazım.Bjk puan kaybederse ikili averaj eşit olduğundan şampiyonluğu averajla Fb'ye veriyoruz. :D

Son düzenleme:
yalnız beyler bu hafta küçük şikecilerde puan kaybı yapabilir.

rize kaybetti bu hafta karabük kazanırsa 24 olacak rize ile 4 puan farkı olacak ve içerde rize ile oynayacaklar daha

direniş izleyebiliriz karabükten,

bjk de puan kaybederse bu hafta almamız durumunda efsane bir avantaja geçeriz

yalnız beyler bu hafta küçük şikecilerde puan kaybı yapabilir.

rize kaybetti bu hafta karabük kazanırsa 24 olacak rize ile 4 puan farkı olacak ve içerde rize ile oynayacaklar daha

direniş izleyebiliriz karabükten,

bjk de puan kaybederse bu hafta almamız durumunda efsane bir avantaja geçeriz

Bjk'nin puan kaybı önemli değil.33. haftaya Fb'nin 3 puan önünde girmedikçe her türlü kazanmamız lazım.33. hafta berabere kalsak Bjk önümüze geçmese Fb geçiyor.

Bjk'nin puan kaybı önemli değil.33. haftaya Fb'nin 3 puan önünde girmedikçe her türlü kazanmamız lazım.33. hafta berabere kalsak Bjk önümüze geçmese Fb geçiyor.

benim korkum o maç değil fb artık puan kaybı yapmaz diye düşünüyorum bir şekilde aldıracaklardır heralde

aslında geçen haftada böyle diyorduk ama garip bir şekilde puanda kaybediyorlar

son 2 hafta kala bjk ile oynıyacaz lider cıkarsak o maça taraftar ile birde içerde oynayarak güle oynaya kazanırız bana kalırsa ki büyük ihtimallede tam kadro olacaz o maç sneijderli melolu formda bir buraklı galatasaraya bjk anca skor tabelasındaki rakip olur sahada olamazlar

benim korkum o maç değil fb artık puan kaybı yapmaz diye düşünüyorum bir şekilde aldıracaklardır heralde

aslında geçen haftada böyle diyorduk ama garip bir şekilde puanda kaybediyorlar

son 2 hafta kala bjk ile oynıyacaz lider cıkarsak o maça taraftar ile birde içerde oynayarak güle oynaya kazanırız bana kalırsa ki büyük ihtimallede tam kadro olacaz o maç sneijderli melolu formda bir buraklı galatasaraya bjk anca skor tabelasındaki rakip olur sahada olamazlar

Bence de öyle ama beraberliğin yetmesi de fena olmaz hani.Bir de yukarıda yazdığım durum oluşuyormuş.Bjk'nin üç puan gerisinde,Fb ile de aynı puanda giriyormuşuz 33. haftaya. :D

Daha önce de yazmıştım bu maç için o kadar da umutsuz olmaya gerek yok diye.Çünkü eskişehir deplasmanında öyle bir hava var ki o bandonun etkisi midir nedir büyük takımların hemen hepsi resmen uyuşuyor,kaleye gidemiyor.Herhalde bu yönüyle Türkiye'deki tek anandolu deplasmanı.Fenerbahçe'de bu stadyumda son 4 senede maç kazanamadı biz Biri Türkiye kupası son 5 maçta sadece 1 kez kazandık 4 maçta gol bile atamadık.

Hakikaten çok enteresan bir deplasman burası.

Daha önce de yazmıştım bu maç için o kadar da umutsuz olmaya gerek yok diye.Çünkü eskişehir deplasmanında öyle bir hava var ki o bandonun etkisi midir nedir büyük takımların hemen hepsi resmen uyuşuyor,kaleye gidemiyor.Herhalde bu yönüyle Türkiye'deki tek anandolu deplasmanı.Fenerbahçe'de bu stadyumda son 4 senede maç kazanamadı biz Biri Türkiye kupası son 5 maçta sadece 1 kez kazandık 4 maçta gol bile atamadık.

Hakikaten çok enteresan bir deplasman burası.

o mesajını okuduğum mesajı dün gibi hatırlıyorum rdaş

edit: zaten dündü :asd22:

Üst Alt