STSL 18/19 H:11 | Galatasaray 2-2 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Madem elindeki kadroyu degerlendiremiyor yapabilecek biri gelsin. Ben taraftarim beni bahaneler ilgilendirmiyor.

Fatih terimin yapabilecegi seyler de var tabi ki. Bu kadar sakatligin sadece talihsizlikle aciklanabilecegini dusunmuyorum. Feg'i kadroya almamak ligin basinda kendi karariydi, kazanmak yerine disarida tutmayi tercih etti. Her zaman arkasinda durdugu karakterli oldugunu iddia ettigi belhandanin durumu ortada. Savunmadaki kronik sorunlara cozum uretemedigi bariz. Takim olmayi basaramadigimiz da bir gercek.

Butun bunlarda terim hatasiz, yonetim, futbolcu, taraftar hatali demek mantiksiz diyorum.
Hatasız mı diyoruz. Yapabilen kim onu da söyle o zaman. Yapabilen diyip ortaya atmak en kolayı. Söyle yapabilecek kişiyi buyursun gelsin ama Cocu gibi bizi küme hattına yollarsa gözüme görünme. Çok denemeler yapıldı daha önce ve de çoğu fos çıktı. Evet, yapabilecek kişi ismi alalım

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Geçen sene son haftalarda vermişti.Karabük maçında Bursa maçında Akhisar maçında vb. de öyle.Başka şansımız yok.
Ama hep bir ihtimal vardi ve biz kopmamistik. Simdi birde takim kopunca bakalim nasıl olacak. Sezon sonu cok saglam bir temizlik lazim. Bu kadronun en az yarisi gidecek

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hatasız mı diyoruz. Yapabilen kim onu da söyle o zaman. Yapabilen diyip ortaya atmak en kolayı. Söyle yapabilecek kişiyi buyursun gelsin ama Cocu gibi bizi küme hattına yollarsa gözüme görünme. Çok denemeler yapıldı daha önce ve de çoğu fos çıktı. Evet, yapabilecek kişi ismi alalım

İlla isteniyor ki Del Bosque gibi biri gelsin kulübün içine etsin.

Ama hep bir ihtimal vardi ve biz kopmamistik. Simdi birde takim kopunca bakalim nasıl olacak. Sezon sonu cok saglam bir temizlik lazim. Bu kadronun en az yarisi gidecek

Ya geçmişi konuşmak çok kolay,senin yerine aynı lafları geçen yılda da diyen çoktu yine biz aynısı dedik yine şampiyon olduk.Duygusal yorumlar bunlar.23 hafta var daha geride.

Bu kadronun yarısı marısı gitmez hangi parayla göndereceksin?

Geçen sene son haftalarda vermişti.Karabük maçında Bursa maçında Akhisar maçında vb. de öyle.Başka şansımız yok.
Geçen sene son haftalarda akhisar ve alanya maçlarında 2-0 öne geçmemize rağmen maçları diken üstünde bitirmiştik aynı dün akşamki gibi oluyordu hatta.Takım yenik duruma reaksiyon gösteremediği gibi oyunu tutmada da baya sıkıntılı

Takımın mental durumu açısından bence Kayseri maçıyla önemli bir viraja gireceğiz.Eğer akıllar Fb maçında kalırsa Kayseri dahil seri puan kayıplarıyla karşılaşabiliriz.
abi herkesin kacırdıgı bişey var.evet bu takım eksik evet bu takım kalite açısından yetersiz evet bu takım takım olamadı,ama dün yasanan kaos GALATASARAY'ın hakkını savunması gerektiğini,susarsa şampiyonlugu kaybettirecek kadar bi kıyım olacagını gösterdi.evet dün belki de dogranmamız gerekiyodu hakem tarafından,kenetlenmemez için.bizi biz yapan kaostur çünkü.biz kosları sever,krizleri sever bunu fırsata ceviririz.

Geçen sene son haftalarda akhisar ve alanya maçlarında 2-0 öne geçmemize rağmen maçları diken üstünde bitirmiştik aynı dün akşamki gibi oluyordu hatta.Takım yenik duruma reaksiyon gösteremediği gibi oyunu tutmada da baya sıkıntılı

Diken üstünde bitirdik ama Akhisar maçında net pozisyon yoktu,golü de kendi kalemize attık zaten.

Bu tip maçlarda önemli olan bir şekilde topu içeri sokabilmekte.90 dakikaya hükmedemezsin zaten.

Kayseri maçı bu klasmandan farklı ama,o uyuşuk al ver al ver oyununu görürsem umudum ilk kez kırılır bu seneye dair.

Sana hak veriyorum. Rezil oynuyorlar ama bir sekilde kazaniyorlar. Mesela biz kayseri macini kazanabilirmiyiz? Belki ama cogu kisi puan kaybi der. Ama bunlar bir tane atip yatiyorlar.
İşte ezip geçen bir takım yok ligde. Puanlar dipdibe bu yüzden. Atıp yatamayacakları maçlar da olacak. 35 puanı gören olmaz bugün beraberlik olursa. 7-8 puanlık farkın oluşması için sağlam seri gelmesi lazım ki çok zor duruyor

Benim isim td bulmak degil

Onu da yonetim bulsun bir zahmet

Sezon sonuna kadar terimle devam edilebilir ama yeni bir yapilanma olacaksa bunun terimsiz olmasi gerektigini dusunuyorum

Fixtur
1746582779334905ae3cf5639452ac79.jpg
3c6bfd04e567f8d2244544a9069467f0.jpg

Diken üstünde bitirdik ama Akhisar maçında net pozisyon yoktu,golü de kendi kalemize attık zaten.

Bu tip maçlarda önemli olan bir şekilde topu içeri sokabilmekte.90 dakikaya hükmedemezsin zaten.

Kayseri maçı bu klasmandan farklı ama,o uyuşuk al ver al ver oyununu görürsem umudum ilk kez kırılır bu seneye dair.
Ama onun öncesinde de penaltı kaçırdılar
Kayseri maçında kötü futbolla puan kaybı olursa benimde umutlarım azalır şuan için kaçan birşey yok ama birşeylere müdahale edilmesse de sıkıntı yaşayacağımız açık

Üst Alt