STSL 18/19 H:18 | Galatasaray 6-0 Ankaragücü | MS | 19 Ocak - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:18 | Galatasaray 6-0 Ankaragücü | MS | 19 Ocak

Mariano - Feghouli ve Linnes - Onyekuru ikilileri felç etti rakip defansı. Allah Ankaragücü taraftarına sabır versin. Bu kadro ve yönetim ile küme düşmemeleri mucize olur. Bu galibiyeti fazla abartmadan, transferlere odaklanmalıyız artık. En az iki forvet, şart oğlu şart.

Belhanda yerine savanier miş bak bak fm oynuyor mübarek. Takımın en kilit oyuncusunu göndermeye çalışanlar var birde. Neyse uzatmaya gerek yok. Bu hep sürecek. Bu adam ne yapsa yaranamayacak eminim golü atıp formasını çıkarsaydı bir çok kişi "çöphanda leşhanda bilerek kırmızı gördü karaktersiz" diyenler çıkacaktı. Amaan kime ne anlatıyorsam bu adamlarda futbol yorumluyor işte. Neyse ki Fatih Hoca var başımızda bu adamı yedirmeyecek sizin gibilere.

Mariano, Fegouli, Marcao, Onyekuru, Fernando mukemmele yakın oynadı.

Linnes, Sinan, sut özürlü Belhanda fena değildi.

Gol atmasına ragmen Ndiaye yi begenmedim. Maicon çok zorlanmadı ama mutsuz oldugu belli.. Bazı pas hataları yaptı.

Bu maç bizi aldatmasın. Forvet sart..

Belhanda OUT Savanier IN
Maicon OUT Mangala veya Cahill IN
Pato veya Tetteh IN olmalı..

Millet niye coşkulu anlam veremiyorum sorunların hiçbiri çözülmüş değil, ilk devredeki son maçın bir benzeri yaşandı. Kapalı savunmalara karşı, topun arkasına iyi geçen takımlara karşı kilitlenip kalır bu takım.

Mariano, Fegouli, Marcao, Onyekuru, Fernando mukemmele yakın oynadı.

Linnes, Sinan, sut özürlü Belhanda fena değildi.

Gol atmasına ragmen Ndiaye yi begenmedim. Maicon çok zorlanmadı ama mutsuz oldugu belli.. Bazı pas hataları yaptı.

Bu maç bizi aldatmasın. Forvet sart..

Belhanda OUT Savanier IN
Maicon OUT Mangala veya Cahill IN
Pato veya Tetteh IN olmalı..
savanier-cahil/mangala-pato bu takimi net sampiyon yapar ki alabilecek gücümüz su an var. Umarim bir hainlik yapmazlar

Bin kere dedik Onyekuru solda oynarsa etkili olur diye adamı sağa hapsettik garry yüzünden. kewell ve arada varkende aynı derdi çektik hangisi sağa geçse sıçıyordu

Üst Alt