STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | Maç Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | Maç Sonucu

Bizim oyuncular efendi sessiz.Net penaltıyı vermezler gidipte itiraz etmezler bile.

Başkaları bir faulde 5 kişi hakemin üzerine yürüyor.Bu sene hangi maçta hakemin üzerine yürüdü bu efendilik taslayan futbolcularımız.Hiç kimsede itiraz bile yok.Fener maçında da böyle yaparlarsa zor.

oyunculara destek olan kimse yok

bence bu yüzden hakeme itiraz edemiyorlar

Fenerbahçe'ye ligde bir şekilde Alex maç kazandırır, ama ondan Avrupa'da hiç yararlanamadılar. Bu kendileri için çok büyük bir handikap. Alex'in şunun şurasında 1-2 senesi kaldı. Asıl Alex gittikten sonra ne olacak, ben onu çok merak ediyorum. Alex gibi bir adam zor bulunur. Ayrıca Alex'in ligdeki maç performansları iyi olmasına karşın, kupa kazanma konusunda çok kısır kaldı. Dediğim gibi Fenerbahçe Alex'i iyi kullanamadı.

malesef bir FB'li olarak buna katılmamam mümkün değil. Biz GS'ın Hagi'nin yanına kurduğu takım gibi bir takımı ve en önemlisi Fatih Terim'le 4 yılda oluşturulan istikrarı bir türlü Alex'in etrafında kuramadık. Zico döneminde yaklaştık ama onu da Aziz Yıldırım bozdu.

Aslında Avrupa'da yararlanamadığımız tam olarak doğru değil, Alex Fenerbahçe tarihinin Avrupa kupalarında en çok gol atan futbolcusu ve Zico'yla şampiyonlar liginde çeyrek final oynadığımız senenin de asist kralı. Gel gör ki, Hagi'li GS Fatih Terim ile birlikte 4 yıllık bir istikrar ve birikim sonucu Avrupa kupası kazandı, FB ise her sezon yazbozla uğraştı.

Olaya burdan bakılırsa Alex ile 2 şampiyonluk 2 ikincilik, 2 defa UEFA kupasında mart ayı ve CL'de bir çeyrek final fena sayılmaz. Daha önce bu başlıkta 1-2 arkadaşın yazdığı gibi Alex'in etrafında 2000'de kupa kazanan GS'daki gibi bir takım olsaydı belki farklı şeyler görürdük. Veya 2000'de kupa kazanan takımda Alex oynasaydı o GS takımı kazandıklarının ötesinde istatistikleri alt üst edebilirdi.

Umarım hagi derbide Cana'yı DMC oynatır ve alexe marke eder..

Cevap: STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | İkinci Yarı

oyuncuların ne kadar çaba harcadıkları ortada

eğer çaba harcamadıklarını düşünsem aynen size katılırdım

rakiplerini bu kadar ezip de bir türlü gol atamamalarını veya son 30 metredeki basit hataları ise taraftar korkusuna bağlıyorum

haldun üstünelin dün söylediği sözü tekrar hatırlatmak isterim: "10 maçtır oyuncuların ayakları korkudan titriyor"

hangi rakibi ezdik biz?

çoğu maçta pozisyon bulamıyoruz nerdeyse, toplam 5 deplasman golü olan Buca ya 4 net pozisyon verdik. İbb maçında Baros bireysel olarak şuttan bozma pası aldı indirdi attı. ne ezmesi, ortada pozisyon bulamayan, savunma yapamayan bir takım var. ligin üst sıralarını geçtim, orta sıra takımlara bile diş geçiremeyen Galatasaray ın sorumlusu taraftar mı şimdi. Geçelim bunları

hangi rakibi ezdik biz?

Bu sezon rakibi ezerek oynadığımız bir tane net hatırladığım maç var. Rijkaard dönemi, Bursaspor'a 0-2 yenildiğimiz maç. Yaklaşık 20 tane korner, bir o kadar da pozisyon harcandı ama hakem faktörüyle beraber Bursa yenmişti. Kısaca şans da yoktu o gün yanımızda. Hagi döneminde de, Eskişehir maçının ilk yarısı yine ezerek oynadık. Ama 30 maçta 2 maç, komedidir tabi.

hangi rakibi ezdik biz?

çoğu maçta pozisyon bulamıyoruz nerdeyse, toplam 5 deplasman golü olan Buca ya 4 net pozisyon verdik. İbb maçında Baros bireysel olarak şuttan bozma pası aldı indirdi attı. ne ezmesi, ortada pozisyon bulamayan, savunma yapamayan bir takım var. ligin üst sıralarını geçtim, orta sıra takımlara bile diş geçiremeyen Galatasaray ın sorumlusu taraftar mı şimdi. Geçelim bunları

beceriksizlik başka skor yorumculugu başka. evet kalite eksikligi var takımda. ama skora bakıp aa bak gol atamamışız dersen bu skor yorumculuguna girer. son antep ve karabük macları tek kale mac oldu. ceza sahamıza giremediler. ama bizim beceriksizlerde kalite eksikligi ve taraftardan tepki alcam diye tedirgin olmasıda var. gerci bu ligde cok kaliteyede gerek yok.

beceriksizlik başka skor yorumculugu başka. evet kalite eksikligi var takımda. ama skora bakıp aa bak gol atamamışız dersen bu skor yorumculuguna girer. son antep ve karabük macları tek kale mac oldu. ceza sahamıza giremediler. ama bizim beceriksizlerde kalite eksikligi ve taraftardan tepki alcam diye tedirgin olmasıda var. gerci bu ligde cok kaliteyede gerek yok.

antep maçı istediği gibi kontrol etti. 1 gol yeseler bir gol atacak durumdalardı. sahada bizden çok daha iyi paslaşıyordu. Servet in kaçan kafa vuruşu di mi? tühh ya, harbiden antep elenmeyi, biz elemeyi hak ediyoduk.

bak yukarda 1-0 aldığımız buca maçını yazdım. ben miyim şimdi skor yorumcusu?

kazanmayı becerebildiğimiz maçlar da zaten içerde oynadıklarımız. hani taraftarın oyuncularımızın ayaklarını titrekdikleri yer

Bu sezon rakibi ezerek oynadığımız bir tane net hatırladığım maç var. Rijkaard dönemi, Bursaspor'a 0-2 yenildiğimiz maç. Yaklaşık 20 tane korner, bir o kadar da pozisyon harcandı ama hakem faktörüyle beraber Bursa yenmişti. Kısaca şans da yoktu o gün yanımızda. Hagi döneminde de, Eskişehir maçının ilk yarısı yine ezerek oynadık. Ama 30 maçta 2 maç, komedidir tabi.

eskişehir maçından sonra Hagi bile şaşırmıştı. Böyle bir oyun beklemiyordum dedi. o da öyle bir maç işte

Hakem kötü maç yönetti, ama Fenerbahçe'de iyi futbol oynadı. Özellikle attıkları 4. gol çok iyidi.

antep maçı istediği gibi kontrol etti. 1 gol yeseler bir gol atacak durumdalardı. sahada bizden çok daha iyi paslaşıyordu. Servet in kaçan kafa vuruşu di mi? tühh ya, harbiden antep elenmeyi, biz elemeyi hak ediyoduk.

bak yukarda 1-0 aldığımız buca maçını yazdım. ben miyim şimdi skor yorumcusu?

kazanmayı becerebildiğimiz maçlar da zaten içerde oynadıklarımız. hani taraftarın oyuncularımızın ayaklarını titrekdikleri yer

antep macında antep bizim kaleye kac kere gelmiş. sen antep macında birtek son dakkadaki servetin kafa vurusunumu gördün:) barosun girdigi 2 net pozisyon yeter. dahada pozisyonlar kactı. antepin bana bitane pozisyonunu sayamazsın. buca macına gelince ben o macı saymadım. o macta iyi oynadıkda demedim.

Maçtan sonra şeref yoksunu Fenerbahçe taraftarlarına gereken cezayı kestik arkadaşlar biz Gençlerbirliği taraftarları olarak, rahat olsun içiniz :)

Derbilerin kutsal hakemi Cüneyt çakır.

brkotqg6mn123lan9.jpg

fenerin ilk golünde bir kişi değil iki kişi hem de metrelerce ofsayt ama ne orta hakem ne yan hakem görmüyor yahu, pes artık pes!

Bu Markus Merk'i de neden Erman Torğolu'nun yerine getirdiklerine bugün karar verdim.Bunca senenin büyük hakemi ofsayt pozisyonuna hakem için çok zor pozisyon,ikinci pozisyona da bariz penaltı diyor ne kadar ilginç şeyler oluyor değil mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt