STSL H:30 | Bucaspor 3-5 Fenerbahçe | 24 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:30 | Bucaspor 3-5 Fenerbahçe | 24 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:30 | Bucaspor 3-5 Fenerbahçe | 24 Nisan | Maç Sonucu

arkadaşlar, bizim o senelerde verdiğimiz şerefli mücadeleleri febenin fenerasyonla yürüyüşü ile kıyaslamayın, boşverin

burada hepimiz kendi gorusumuze gore yorumluyoruz .. topluorum cikariyorum , butun fenerin lige ve ulkeye yaptiklari haksizliklari degerlendiriyorum ama yine de oynanan oyunlara ve hirsa bakinca ts nin eskisehir maci ile fenerin maclarini kiyasladigimda boyle bir sonuc cikariyorum .. fenerin sampiyonlugu temizdir demek ayri , ama ts daha cok hakediyor diyemiyorum izledigimde maclari

ama su var ki penalti maci berabere bile yapmadi , o dk ya kadar abuk bir penalti ve uzaktan sallanmis bir sutla gelen bir gol vardi .. mac henuz 3-2 ... ardindan 3 gol daha yenecek bir moral bozukluguna girmezlerdi kisa surede 3-3 olmasa .. fenerin de o ardarda akinlari olmazdi .. katiliyorum penalti cok etkiledi ama 3-2 de iken dusmeleri cok etken oldu

2-0 geride iken bunlar 2-1 e gelen anelkanin elle oynamasi da benzer bir etki yaratmisti konyada .. 4-2 bitmisti mac.

skor değil, moral ve motivasyon burada önemli olan

penaltı kararı momentumu değiştirdi

ama su var ki penalti maci berabere bile yapmadi , o dk ya kadar abuk bir penalti ve uzaktan sallanmis bir sutla gelen bir gol vardi .. mac henuz 3-2 ... ardindan 3 gol daha yenecek bir moral bozukluguna girmezlerdi kisa surede 3-3 olmasa .. fenerin de o ardarda akinlari olmazdi .. katiliyorum penalti cok etkiledi ama 3-2 de iken dusmeleri cok etken oldu

2-0 geride iken bunlar 2-1 e gelen anelkanin elle oynamasi da benzer bir etki yaratmisti konyada .. 4-2 bitmisti mac.

ve o zamanın şerefli (!) konya hocası futbolu bırakıcaktı ;);)

burada hepimiz kendi gorusumuze gore yorumluyoruz .. topluorum cikariyorum , butun fenerin lige ve ulkeye yaptiklari haksizliklari degerlendiriyorum ama yine de oynanan oyunlara ve hirsa bakinca ts nin eskisehir maci ile fenerin maclarini kiyasladigimda boyle bir sonuc cikariyorum .. fenerin sampiyonlugu temizdir demek ayri , ama ts daha cok hakediyor diyemiyorum izledigimde maclari

hırsa bakarsan tabi febenin hakettiğini düşünme hatasına düşersin

sadece şunu unutma, hakem hatalarıyla febe lig yarışını bu noktaya kadar sürdürdü

lincoln un kaderi guiza ile benzesiyor .. guiza taraftari , lincoln de kendi yuzunden hep elestirildiler .. ama cok kritik anlarda atilan gollerde bas roldeler .. ama benim sahsi fikrim o ki , guiza o golu atmamis olsa idi bile o mac 3-3 bitecek gibi degildi .. isi degistiren 3-2 de iken alex in 3-3 yapan golunun cok erken gelmesi idi.

Yahu olayı hala anlayamıyoruz.Semih atıyor kart yok,emre atıyor zırt faul,stoch atıyor zırt faul,Adamlat zaten uydurma panaltı ile morellenmişler,o motivasyon ne demek bilirmisin o sahada adama o kadar güç verir ki anlayamazsın..

E buca 15 29 dakikalık bölümde nasıl oyunu soğutacak...zırt bırt faul...Yahu o gökhanın kırmızı kart görmesi için ne olması gerekiyor..Ama yok işte birde delikanlı bunlara bir dur diyecek geçtim dur demesini çatır çatır konuşacak...

Ben her zaman söylerim fenerin kadrosu beşiktaş dahil en iyi kadro...mesela santoso çoğu kişi yok defansı kötüymü yok,yetersizmiş yorumları yapıldı burada..Ama dama bence üst düzey bir oyuncu adamın ayağından yop alamıyorsun,bir adam öyle vuruyorki toplra bilinçli resmen ben atarım diyor golü..

Yani sen hakem olarak emre karşısında ezilme ,faul çalma,stochun pozisyonda faul verme,semihe kartı ver,gökhanı at gene fener yensin helal olsun diyim..Ama siz bari Bir Galatsaraylı olarak bu durumları görmemezlikten gelmeyin....

skor değil, moral ve motivasyon burada önemli olan

penaltı kararı momentumu değiştirdi

ben o momentumdan ziyade takim kalitesine bakiyorum , mac kadikoyde olsa ve fb 3-1 onde olsa bucaya karsi , buca bole bi penalti kazansa ve mac 3-2 olsa ,momentum degisip de buca feneri 5 leyemez .. .dolayisiyla penalti oldugunda ortada kotu oynayan ve pozisyonsuz 2 gol bulabilen fb karsisinda 3 golle onde olan bir buca vardi

bucanin kendi cokusu sonucu hazirladi diye dusunuyorum , ama satis filan degil

Ulan 3-1 den maç mı döner.

Bu satılmış şerefsiz ligi takip edeceğime gider Zimbabwe ligini takip ederim daha iyi

ben bu ornekleri , o senelerde , bugun fb de olan dayanisma ve maca asilma , zor durumlarda kenetlenme bizde fazlasiyla vardi demek icin verdim .. cunku geriden gelip kazandigimiz sekilde olmasa da berabere ama son dk larda cok mac cevirdik , arti onde iken yakalanip , cok daha disli takimlara karsi son dk larda 4 leri bulduk .. olay o

Bu sene Trabzon'da da aynı dayanışma var. Onlar da son dakikalarda attıkları gollerle en az 6-7 maç çevirdiler.

Ediz ile koray hafta içi kadro dışı kaldı.maç saati kadroda.İlginç

ben o momentumdan ziyade takim kalitesine bakiyorum , mac kadikoyde olsa ve fb 3-1 onde olsa bucaya karsi , buca bole bi penalti kazansa ve mac 3-2 olsa ,momentum degisip de buca feneri 5 leyemez .. .dolayisiyla penalti oldugunda ortada kotu oynayan ve pozisyonsuz 2 gol bulabilen fb karsisinda 3 golle onde olan bir buca vardi

bucanin kendi cokusu sonucu hazirladi diye dusunuyorum , ama satis filan degil

febenin o dakikaya kadar pozisyonu yok

yani her zaman kaliteye bakmak yanıltıcı olabilir

hakemin uydurma penaltısıyla febe ayağa kalktı resmen

4-2lik konya maçında da böyle olmuştu

ayrıca maç febenin sahasında değildi, farazi konuşmaya gerek yok

Alexi Türk statüsüne alıp milli formayı giydirecek olanın taaa .......

hırsa bakarsan tabi febenin hakettiğini düşünme hatasına düşersin

sadece şunu unutma, hakem hatalarıyla febe lig yarışını bu noktaya kadar sürdürdü

ben fenerin de desteklendigini ama ts nin de hic asagida kalmadigini dusunuyorum bu konuda .. kazimin atilmasi , ilk yarida ts nin kazandigi bir kac penalti vs vs .. fenerin de ozellikle gencler deplasmanindaki offside golu , emreye ve luganoya cikmayan kartlar . ama bence iki takim arasindaki en belirgin fark takim ici kenetlenme ve kadro kalitesi .

Haftaya, Fener ve Trabzon'un maçları aynı gün ve aynı saatte.

Kaybettikleri 2006 nın ardından 2007 de şampiyon oldular. Kaybettikleri 2010 un ardından bu senede olacaklar galiba.

ben fenerin de desteklendigini ama ts nin de hic asagida kalmadigini dusunuyorum bu konuda .. kazimin atilmasi , ilk yarida ts nin kazandigi bir kac penalti vs vs .. fenerin de ozellikle gencler deplasmanindaki offside golu , emreye ve luganoya cikmayan kartlar . ama bence iki takim arasindaki en belirgin fark takim ici kenetlenme ve kadro kalitesi .

kazım ayağını kısa sürede çekseydi atılmazdı bence

ama uzun süre basması neticesinde hakemin kararı meşrulaştı

kalite de çok önemli değil, sonuçt febenin bu sene oynadığı futbolu görüyoruz işte

şans ve hakemler çok etkili oldu bu sene maalesef

Üst Alt