STSL H:34 | Sivasspor 3-4 Fenerbahçe | 22 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:34 | Sivasspor 3-4 Fenerbahçe | 22 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:34 | Sivasspor 3-4 Fenerbahçe | 22 Mayıs | Maç Sonucu

Çok şaşkın durumdayım şuan, Türkiye'de herkesin gözü önünde şaibeli maçlar oynanıyor. Bunlara inanmak istemeyen ve göz ardı eden insanlardan biriydim. Ama bugün gerçekten ben artık bu olaylara karşı tepkisiz kalmak istemiyorum. Çok samimi bir şekilde söylüyorum; Eğer Galatasaray bir gün böyle bir Şampiyonluk elde edecekse, Allah nasip etmesin. Emenike Fenerbahçe'ye karşı maça çıkmıyor, Lugano ve Emre'ye kartlar çıkmıyor, Ofsayt olmayan pozisyonu çok net gördüğü halde hakemler bayrak kaldırıyor, küfürlü tezahürat yapan Fenerbahçe taraftarına hiç bir ceza verilmiyor... bu böyle uzar gider. Belki bunu kimse önemsemiyor ama, bu insanları kimler yönetiyor ?

bizde böyle şampiyon olalım.insallah oluruz,

şu soysuzları artık şurda barındırmayın. bu seref yoksunları buraya gelip bide GS lılara CEZA aldırıyorlar. şike sampiyonlugunu hazmedebiliyor bu ezik. gitsin angut comunda takılsın. niye biz bu soysuz heriflere bukadar tolerasn gösteriyoruz...

adam gibi forumumuz yok ki etki bile yapamıyoruz medyayı....

Bar orda, eğlence orda, Fatih Çarşambaya mı gitsinler

Çarşamba cidden kötü olurdu ama. :D Galatasaray Lisesi'ne bayrak asıp, Beşitaş'ta Kartal Yuvası taşlamalarına ne demeli? Bağdat Caddesi ile karıştırmamalıydılar. Ki Bağdat Caddesi'nde de eminim Beyoğlu'nda olduğundan fazla eğlenilirdi.

Gscimbom ailesi olarak bir Sampiyonluk klibi hazirlayalim beyler. Adamlarin saibe ile atilan tüm golleri klibin icine koymak lazim. Fenerin rakibinin nasil hakkini yendiginide göstermek icin o anlarida klibe eklemek gerek (bkz. Sivas maci Erman ofsayt pozisyonu - cok alakasiz..bunun gibi birsürü pozisyon oldu cünki). Bu Klibi internete yaymakta bize düsüyor. Facebookta 100.000 kisilik bir gruba verirsin videoyu patlar gider vallaha. Su fenerli mallara gercekleri göstermek icin cok gerekli bir sey bu bence.

Ne vardı lan 3-3 veya 4-4 bitseydi?2 şampiyonluk önde olmak çok büyük avantaj.Şimdi bu sene şampiyon olsalar yine eşitlenecek durum.Tamam biri şike ama resmiyete dökülmesi apayrı olay.

Bu lanet maci hatirlatmayin . Aklimdan su resim kaybolmuyor , mac 1-1 ve top ayaktan cikali seneler gecmis , ona ragmen bayrak kalkiyor , alex tascioglu , orta hakem de firat

1FB6D281-83A9-400A-9153-0C6FE6FB53B7.jpeg

Üst Alt