GSC Haber - Süheyl Batum: "Bundan önceki yönetim projelerin büyük kısmını yapamadı" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Süheyl Batum: "Bundan önceki yönetim projelerin büyük kısmını yapamadı"

şampiyon olursak özbek seçilir lakin daha gücsüz bir listeyle secime giriyor daha dogrusu listesini güclendirmesi gerekirken stabil tuttu
üstelik erden varmı yokmu
sportif a.ş de kim olacak
Yani dursun başkan nasıl böyle hazırlıksız şekilde bir seçime giriyor ilginc
Özbek'in güçsüz listesi, Süheyl Batum'dan güçlü yönetim olarak baktığımızda. Batum'un yönetim listesinde kim var ki, neye göre güçlü deniyor?

Bu adamın ne projesi var merak ediyorum.
Daha vizyoner bir transfer politikası mı güdecek?
Bankalar birliği anlaşmasından daha efektif bir çıkış planı mı var?
Tesisleşme ve Gayrimenkul kazanımında daha iyi projeleri mi getirecek?
Nedir ne yapabilir ekstra?

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Özbek'in güçsüz listesi, Süheyl Batum'dan güçlü yönetim olarak baktığımızda. Batum'un yönetim listesinde kim var ki, neye göre güçlü deniyor?
Batumun listesine hiç dikkatli bakmadım ama adam sportif a.s yi.bile açıkladı aysal ve alp Yalman sevilen başarılı kişiler bizde erden veya her kim olacaksa aciklanmaliydi ayrıca 2 senedir yönetimde kimler pasif kimler ise yaramıyor goremedimi başkan
Metin ozturk ilk almaması gereken kişiydi
Yönetime mutlaka ağzı laf yapan iyi.bir yönetici almalıydı
Bir tanede gereğinde oara koyacak yönetici almalıydı heleki erden olmazsa
Yani yaptığı liste ne güçlü ne zayıf sanki hazırlıksız yakalanmış gibi bir liste

Batumun listesine hiç dikkatli bakmadım ama adam sportif a.s yi.bile açıkladı aysal ve alp Yalman sevilen başarılı kişiler bizde erden veya her kim olacaksa aciklanmaliydi ayrıca 2 senedir yönetimde kimler pasif kimler ise yaramıyor goremedimi başkan
Metin ozturk ilk almaması gereken kişiydi
Yönetime mutlaka ağzı laf yapan iyi.bir yönetici almalıydı
Bir tanede gereğinde oara koyacak yönetici almalıydı heleki erden olmazsa
Yani yaptığı liste ne güçlü ne zayıf sanki hazırlıksız yakalanmış gibi bir liste
Sportif AŞ'de bir Aysal'ı açıkladı Alp Yalman disiplinde. 85 yaşında Aysal Sportif AŞ'nin başında ne yapabilecek mesela orada bir mesai şart Aysal'ın oyuncu ikna edeceğini daha uyguna getirebileceğini düşünüyor musun? Onun dışında Ali Yüce ciddi bir ekleme kendisi amatörle ilgilenmeyecekmiş projelerle ilgilenecek be Sportif AŞ'De olacak muhtemelen. Ece Bora'yı almış mesela biraz baktığında mesleği iletişim üzerine ki kendisi ile ilgili çok iyi şeylerin yazıldığını gördüm mesela. Fatih Demircan, Hatipoğlu gibi isimleri de Sportif AŞ'den direk yönetime getirdi ki gerektiğinde yardımcı olan kişiler bunlar. Şu anda tek eksik dediğin gibi Sportif AŞ'yi açıklamaması onu seçimden sonraya bıraktı ki bunun asıl nedeni de tahmin ediyorum Erden Timur onun göreve devam etmesini istiyor bir şekilde onla yola devam edecek bence. Batum'un yönetim listesinde Rezan, Mete İkiz dışında kimseyi tanımıyorum mesela orada parayı kim koyacak gerektiğinde, Rezan ve Mete İkiz para koyabilecek adamlar değiller zira.

Sportif aşyi nereyi açıkladı ya. Verdikleri listede Aysal ve Yalman isimleri var mı ben mi kaçırdım.

Vallahi söz olarak biz neler duyduk. Ne sportif direktörler gelip yönetiyordu ne ekipler kuruluyordu. Ne profesyonel yapı olacak deniliyordu. Bir baktık sen benim elemanımsın kovarım muhabbetine gitti olay.

Sportif aşyi nereyi açıkladı ya. Verdikleri listede Aysal ve Yalman isimleri var mı ben mi kaçırdım.

Vallahi söz olarak biz neler duyduk. Ne sportif direktörler gelip yönetiyordu ne ekipler kuruluyordu. Ne profesyonel yapı olacak deniliyordu. Bir baktık sen benim elemanımsın kovarım muhabbetine gitti olay.
Yalman disiplinde var. Aysal'ı da Batum açıklamasında Sportif AŞ'nin başında Aysal olacak dedi.

Aysal’in sportif as’ye gececek olmasi tamamen sembolik ve oy icin atilan bir hamle

Adam baskanlik döneminde herseyi baskalarina yaptirdi simdi as’nin basina gecince mi calisacak

Futbol subesini ve özelikle transfer isleri i bulent tulun ve isitan gün’e paslayacak bu kesin

Kurulu düzeni bozmaya hic gerek yok kulup zararli cikar

Erden timur devam etmeli

Yalman disiplinde var. Aysal'ı da Batum açıklamasında Sportif AŞ'nin başında Aysal olacak dedi.
Disiplin mi puhah. Bildiğin iki ismi de muhalif oyları toplamak için göstermelik sokmuşlar. Aysalın ağzından duysam şüpheyle bakarım artık.

Sırf oy toplamak için Alp yalmanı disiplin kuruluna,
Verdiği sözleri tutmayan, efsane olacakken kaçarak giden ve bizi de allak bullak eden. Her seçim öncesi ortalıkta görünmeye başlayıp listeler verilince ortalıkta görünmeyen aysal. Ki bu söz kaynaklı işe de inanmıyorum.
Son olarak da daha bir dönem öncesinin başarısız yönetiminin içinde bulunan rezan

Trio oluşturmuşlar resmen.

Belirli bir yastan sonra insanlar bu tür isleri birakmali . 80+ olanlar ne yönetim islerine giriyor onu anlamadim.

Dursun baskan hamlesini yapar karsi tarafa ortalik teklif eder ikinci baskanlik teklif eder ve tek aday olarak cikar

Belirli bir yastan sonra insanlar bu tür isleri birakmali . 80+ olanlar ne yönetim islerine giriyor onu anlamadim.

Dursun baskan hamlesini yapar karsi tarafa ortalik teklif eder ikinci baskanlik teklif eder ve tek aday olarak cikar
Listeler değişemiyor artık. Şirketlerde görev verebilir ancak Sportif AŞ, Gayrimenkul yada Emlak AŞ'de falan.

Üst Alt