GSC Haber - Süper Kupa Maçı Öncesi 'Atatürk' Krizi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Süper Kupa Maçı Öncesi 'Atatürk' Krizi

Biraz daha para verip arap marşını okuyacaksınız deseler tabi ki efendim diyecek bir yapı var unuttunuz sanırım.
O maça çıkmayıp geri dönecek yürek ne bizde var ne fenerde. Malum kesimi karşısına alamaz hiçbir kulüp. Bütün ipler onların elindeyken biz Araplara hayır mı diyeceğiz töbe yarabbim. Sonra kimin elini eteğini öper para dilenir sevgili yönetenlerimiz

Süper kupanın Arabistan'da oynanacağı belli olduğu andan itibaren yanlış olduğunu savundum; sadece ekonomik bir sebep ile böyle bir kararın kabul edilemeyeceğini söyledim hep. Şimdi haklı çıkmanın üzüntüsü var bu yaşanılan durumlardan sonra... Yazık ki yazık.

Süper kupanın Arabistan'da oynanacağı belli olduğu andan itibaren yanlış olduğunu savundum; sadece ekonomik bir sebep ile böyle bir kararın kabul edilemeyeceğini söyledim hep. Şimdi haklı çıkmanın üzüntüsü var bu yaşanılan durumlardan sonra... Yazık ki yazık.

Bizleri ekonomik olarak boyle durumlara dusurenler utansin.. fakiriz aga.. bunun baska sozu yok. Ordan burdan dileniyoruz uc bes kurus para gelecek diye

dönün gelin abicim - taraftarı rengi kalmadı bu olay siyasi yere uzanıyor. Topluma doğru mesaj verilmeli.

iki takımda hemen dönsün - yapıştırsınlar laflarını.

kabul edilemez durum

Mehmet Büyükekşi: "Arabistan'da oynanacak olan Süper Kupa maçına bir hafta kala Ali Koç, Spor Bakanımız Osman Aşkın beyin de bulunduğu ortamda, ‘Bu maça yabancı hakem atamazsanız, U19’la çıkarım’ dedi. ‘Düşünelim’ dedik. Ali Koç zaten Riyad’a U19 takımını tam kadro getirdi!"

Üst Alt