GSC Haber - Süper Kupa Maçı Öncesi 'Atatürk' Krizi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Süper Kupa Maçı Öncesi 'Atatürk' Krizi

Bi de tüm bu tantana 2 milyon euro için. Olimpiyat stadında oynansa bilet gelirlerinden o para kazanılırdı zaten
Toplamda 5 milyon euro gibi bir rakam soz konusu ne 2 milyonu? Sadece bugun kaybeden 2 milyon euro alacak isterse 10 gol yesin. Sampiyon olan bir takim sezon sonunda mesela 10 milyon euro aliyor. Olaya oyle bakarsak bizim icin ciddi rakamlar. Turkiye'de oynansa bu rakamlari hayatta goremez.

Toplamda 5 milyon euro gibi bir rakam soz konusu ne 2 milyonu? Sadece bugun kaybeden 2 milyon euro alacak isterse 10 gol yesin. Sampiyon olan bir takim sezon sonunda mesela 10 milyon euro aliyor. Olaya oyle bakarsak bizim icin ciddi rakamlar. Turkiye'de oynansa bu rakamlari hayatta goremez.
Nasıl 5 milyon admirim sadece kazanan 2.3 kaybeden 1.5 almıyor mu baska ne ödul parası var

tff tarfından resi olarak açıklandı mı bu.
1,8-1.2 gelir dağılımı olacağı bilgisine etiştim bende toplam 100 m tl gelir var

Nasıl 5 milyon admirim sadece kazanan 2.3 kaybeden 1.5 almıyor mu baska ne ödul parası var
Süper Kupa finalini kazanan takım 2.8 milyon euro (83 milyon 255 bin 454 TL) kazanacak. Kaybeden takım da 2 milyon euro (59 milyon 468 bin 182 TL) ödül alacak. (TRT)

bu gecen haftaki haber yani resmi olarak kimse rakamlari aciklamadi zaten. TFF 'de 400 bin euro aliyormus dediler dun televizyonda.

ben biraz kupayı almamızı gölgelemek için bir şeylerin abartılarak hezimetlerini örtmek için ön aldıklarını düşünüyorum.Karşı kulübün bu hareketi yapabilecek çapta olduğunu düşünmeyen yoktur burada.kupa töreninde biz neyin derdindeyiz gs ise kutlama peşinde diye konuşacaklarını hepimiz biliyoruz.

Sahaya mı girecekler kardeşim Atatürk tshirtleriyle ısının. Özel formayla da maça çıkın.
Sahanın içine karışamazlar. Karışsınlar da bakalım ne oluyor.
Soktuğumun bedevileri.

Üst Alt