Süper Lig 17/18 H:28 | Beşiktaş 5-1 Göztepe | MS | 7 Nisan - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:28 | Beşiktaş 5-1 Göztepe | MS | 7 Nisan

tiner cekip gelmeyin şuraya.yemişim bjknin kaliteli kadrosunu .haftalardır top oynamıyolar.bu macı da hatır şikesiyle aldılar.

Yav zaten kimse sattılar demiyor. Hatır şikesi var diyor. Hadi bu maç deplasmandaydı ok dedik ama ilk maçta da mı puan alamazdı veya puan almaya bile yaklaşamazdılar? Bjk deplasmanda tek bir takıma 3 gol atmış ve rahat galibiyet almış, o da Göztepe. Yani her şey çok net bence.

Oooooo Tamer Tuna oleeey.

Tamer Tuna oley Tamer Tuna oley Tamer Tuna oleeeeeey.

Yakışanı yapmış Şenol'un şakşakcısı.

sent via GSC

Genclerbirligi bile daha organize oynadi bjk deplasmaninda,bariz bir sekilde göztepe bu Mac icin hazirlik yapmadan gelmis

Ilk macta zaten 5-6 hucum oyuncusu cikardi sirf kaybetmek icin,yapacak birsey yok bunun önüne gecmek imkansiz cünkü ortada ceza gerekecek bir durum yok sadece Etik degil

Yav zaten kimse sattılar demiyor. Hatır şikesi var diyor. Hadi bu maç deplasmandaydı ok dedik ama ilk maçta da mı puan alamazdı veya puan almaya bile yaklaşamazdılar? Bjk deplasmanda tek bir takıma 3 gol atmış ve rahat galibiyet almış, o da Göztepe. Yani her şey çok net bence.

Göztepe İstanbul takimlari ile oynadigi 9 macta 8 yenilgi aldi, 1 beraberlik var sadece oda fenere karsi ,tum maclarda mantalite hucum savunma yapacak bir kadro yok cunku ,savunma oynatsan su an dusme potasinda olur 40 puanda alamazdı ki bu macta as 2 stoper ve sol bek traore yoktu Tanju sol bek oynadı mecburiyetten.

bjk iç sahada anadolu takımlarını yeniyor bunu kabul etmek lazım. Hatta bir çoğunu böyle farklı yeniyorlar. Bjk nin kayıpları genellikle depler veya derbilerdir.

tv’de bugün

“ben fikret başkanın kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum”

“ben demba ba’nın kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum”

“ben erol bulut’un kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum”

lan sanki şirinler köyü. herkes sevgi pıtırcığı, iyi niyet timsali.

Göztepe İstanbul takimlari ile oynadigi 9 macta 8 yenilgi aldi, 1 beraberlik var sadece oda fenere karsi ,tum maclarda mantalite hucum savunma yapacak bir kadro yok cunku ,savunma oynatsan su an dusme potasinda olur 40 puanda alamazdı ki bu macta as 2 stoper ve sol bek traore yoktu Tanju sol bek oynadı mecburiyetten.
savunmadaki 3 önemli eksik elbette etkilemiştir ama bizim sorunumuz göztepe hocası,beto ve demba ba ile.

savunmadaki 3 önemli eksik elbette etkilemiştir ama bizim sorunumuz göztepe hocası,beto ve demba ba ile.

Beto ha?

Üst Alt