Süper Lig 17/18 H:29 | Akhisarspor 0-3 Beşiktaş | MS | 13 Nisan - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
başımızdaki adamın büyüklüğünü sen benden daha fazla biliyorsun abi. Ve bizim oyuncuların gazla çalıştığını da 9 günlük arayla maç yaptıkları için ruhsuz oyun sergilediler ama 3er gün arayla 3 maç yapacağız ilk 2 sini kazanırsak alanyadan 3 puanı çıkartırız.Zaten sonrası gelir Sadece inanç lazım

Ben başak maçına inanıyorum alıcaz , alanya maçı zor olucak onuda aldık mı iş tamam ama o maç çok zor geçicek terime güveniyoruz zaten terimsiz bu takım 7.sıradaydı şimdi bu topçularla yarıştaysak hala terim sayesinde.

Bizde illaki sazı eline alan birkaç kişi oluyordu böyle sıkışık durumlarda Sarper.Sen de bunu bilmiyormuş gibi konuşuyorsun.Bu sene sazı eline alıp bizi bu sıkışık durumdan çıkaracak bir tane adam söyler misin.Bana de ki ya şu adamlar ne yapar eder maçı bize aldırır.Dışarıdan bahsediyorum.Deplasmanda maç alamadıktan sonra başaka 10 tane atsan ne yazar

Duran toptan Serdar atar Maicon atar,Feghouli top ayağına oturur atar Sinan Gümüş yine atabilir.Rodrigues karıştırır ortalığı atar attırır.Hakan Balta durdu durdu en kritik maçta atmadı mı?Futbol olarak konuşursak Başak Fb Bjk hangisi iyi bu sene?Üçünün de dönem dönem parladığı anlar oldu ama hangisi istikrarlı derecede iyiydi?Hiçbiri?Biz bu üçüne nazaran nispeten en istikrarlı takımız ve şampiyon olacağız.Kendine umutsuzluk pompalamak isteyen bilgisayara telefona not defteri dosyası açıp oraya da pompalayabilir bizler inanıyoruz.

aykut çeviker süper lig tarihinin en kötü futbolcularından biri ta balıkesirdeyken de söylüyordum

bu adamı babeli durdursun diye sağ bek oynatan hoca umarım aynı kafayı bize karşı da yaşar

yine kactı ne kadar köpek ne kadar şerefsiz bi takım olmuş bu akhisar.3-2,-3-3 olabilirdi yiyin 8 tane de bitirin macı yavsak sürüsü

Duran toptan Serdar atar Maicon atar,Feghouli top ayağına oturur atar Sinan Gümüş yine atabilir.Rodrigues karıştırır ortalığı atar attırır.Hakan Balta durdu durdu en kritik maçta atmadı mı?Futbol olarak konuşursak Başak Fb Bjk hangisi iyi bu sene?Üçünün de dönem dönem parladığı anlar oldu ama hangisi istikrarlı derecede iyiydi?Hiçbiri?Biz bu üçüne nazaran nispeten en istikrarlı takımız ve şampiyon olacağız.Kendine umutsuzluk pompalamak isteyen bilgisayara telefona not defteri dosyası açıp oraya da pompalayabilir bizler inanıyoruz.
Kim gol atar mı diyorum ben Sarper :D 2006'da yerli tayfa,yine 2008'de yerli tayfa,Hamzalı sezonda Muslera-Melo.Hatta 2008 şuandaki durumdan bile daha zorluydu.Gittin Sivas'a 5 attın.Şuanda kim ağırlık koyacak oyuna da yav bizde şu şu adam ne yapar eder bize aldırır maçı diyebiliyoruz.Sezon başından beri 1 tane adam yok.Sırf Fatih Terim'in ağırlığıyla götürmeye çalışıyoruz.O da yetmiyor çünkü hoca oynamıyor sahada

Kim gol atar mı diyorum ben Sarper :D 2006'da yerli tayfa,yine 2008'de yerli tayfa,Hamzalı sezonda Muslera-Melo.Hatta 2008 şuandaki durumdan bile daha zorluydu.Gittin Sivas'a 5 attın.Şuanda kim ağırlık koyacak oyuna da yav bizde şu şu adam ne yapar eder bize aldırır maçı diyebiliyoruz.Sezon başından beri 1 tane adam yok.Sırf Fatih Terim'in ağırlığıyla götürmeye çalışıyoruz.O da yetmiyor çünkü hoca oynamıyor sahada

Sezon bitsin,gel o zaman diyeceksen de.Veya psikolojik şansımız tamamen bitsin bunları de.Sen doğmamış çocuğa don biçiyorsun afedersin şu anda.

E yazdım ben de bunlar maçı aldırabilir işte?Belhanda keser Serdar vurur kafayı.Olmaz diyebilir misin?Yasin'i niye unutuyoruz 2015'te,kim derdi son düzlükte böyle katkı verir diye.Bu sene reaksiyon gösterip aldığımız maçları niye unutuyoruz,Karabük içerde Konya içerde,Bursa dışarda Akhisar içerde vb. Bahsedildiği kadar ruhsuz olsak hepsinde puan kaybederdik bu maçların.Doğru aksak yönlerimiz var fakat ruhsuzluk başka bir şey.Her kaybedilen maçtan sonra ruhsuzluk mücadele etmeme suçlamaları yapılıyor.Klişe bu,katılmıyorum buna.

Her şeye bizim elimizde halen daha. Kalan maçları kazan ve şampiyon ol. Ama bizim takım o havayı vermiyor doğrusu, özellikle deplasmanlar tam cehennem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1511.jpg

2014-2015 sezonunda yasinden öyle bir performans bekleyen var mıydı. Varsa ben galatasaraylılığımı askıya alırım. Ama biz taraftar olarak oluşturduğumuz sinerjiyle herkesen belli bir şekilde bir şeyler aldık ve bu 6 haftada da yapacağız. Sen inan hüseyin abi bi baktın belhandanın içinden melo çıktı :)

serginho yedirdi golleri,akhisar kaçırdı kaçırdı ve bjk macı kazandı.oh ne rahat...2010da fenerin ankarada oynadıgı ankaragücü macının başka bi benzeri.quaresmanın gencler macından sonra paylasımı,cristianın aglama suratı ile aynı.ben böyle bagdastırdım.

şu rezil sezon bitsin de kurtulalım,bu kadar midem bulanmadı hiç

Üst Alt