Süper Lig 17/18 H:31 | Osmanlıspor 1-4 Başakşehir | MS | 29 Nisan - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Onu Sarpere sormak lazım :D hepsi en az 1 kere puan kaybedek diyordu aralarındaki maçlar hariç :D bu lig böyle işte.Kimin ihtiyacı varsa leblebi gibi alıyor maçları.Bir biz takıldık gençlere başka da puan kaybı yok

Valla ben de herkes bir kere puan kaybeder diyordum ama bu macla lig döndu.

Fb'nin Konya macindan,Bjk'nin Osmanli macina,Basak'in Antalya macindan bizim Akhisar macina butun maclar cantada keklik gibi bir sey oldu.

Maçın hakemi temiz miydi sizce ? Osmanlıspor'da herhangi gibi bir şaibe var mıydı ? Bu maçın temiz olduğunu vicdanım kabul etmiyor benim.

Bu maç yine anlaşıldı ki Başakşehir'i el birliğiyle şampiyon yapmak istiyorlar. Hakem hataları inanılmazdı bu maç. 2 kişi ceza sahası dışında düşürülüyor Osmanlı'da ikisine de faul çalmadı. Ardından çok basit faulu verdi Başakşehir'e. Sonra da Osmanlı'da sahanın en iyi oyuncusu Musa oyundan çıktı (Niye çıkarırsın ki en iyi oyuncunu?) Serdar Gürler'e Epureanu'nun yaptığı faul nasıl çalınmaz inanılmaz. Bu maçı 90 dakika izleyen çok net görmüştür bunları.

Valla ben de herkes bir kere puan kaybeder diyordum ama bu macla lig döndu.

Fb'nin Konya macindan,Bjk'nin Osmanli macina,Basak'in Antalya macindan bizim Akhisar macina butun maclar cantada keklik gibi bir sey oldu.
Haftaya oynanacak maçlardan sonra tekrar bakmak lazım.Bizi yine en son oynattıkları için maçların sonuçlarına göre yine bizim maç çantada keklikte olmayabilir.Bu federasyonu öpmek lazım bir güzel de neyse.Haftaya gençler antalyayı yener de Osmanlı da alanyaya kaybetmezse antalya yine ateşte kalıyor.Hele hele Osmanlı alanyayı yenerse bizim akhisar maçı bile sıkıntı olacak

Haftaya oynanacak maçlardan sonra tekrar bakmak lazım.Bizi yine en son oynattıkları için maçların sonuçlarına göre yine bizim maç çantada keklikte olmayabilir.Bu federasyonu öpmek lazım bir güzel de neyse.Haftaya gençler antalyayı yener de Osmanlı da alanyaya kaybetmezse antalya yine ateşte kalıyor.Hele hele Osmanlı alanyayı yenerse bizim akhisar maçı bile sıkıntı olacak

Biz bunu alirsak Akhisar'i da geceriz bence

Üst Alt