Süper Lig 17/18 H:32 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | MS | 6 Mayıs - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:32 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | MS | 6 Mayıs

Dünya üzerinde başka hangi ligde bir takım her sene şampiyonluk yarışında tutulur, bu kadar belli edilerek kollanır var mı eşi benzeri? Tamam akşam yeneriz yenmeliyiz anladık da sonuçta bu maç en kötü beraberlikle bitecek şekilde ilerliyordu golden sonra. Gol soğumadan 1-1 oldu komik bir şekilde. Bu maç hakkıyla en kötü berabere bitseydi akşam daha keyifli izleyecektik maçı. İnsanın vicdanı sızlıyor bu kadar göz göre göre biz bu takımı kolluyoruz bir şey olacağı da yok canımız ne zaman isterse o zaman yine kollarız tarzı takılmaları insanı futboldan soğutuyor. Bakmayın kendi taraftarları da normal bir maç ve galibiyet gibi takılıyorlar ama hepsi bal gibi biliyor kollana kollana futbol oynadıklarını. Adamların içine sinmiş artık hatta bunlar kollanmadıkları zaman tuhaflarına gidiyor neden maç normal yönetiliyor diye bundan eminim.

haftalardır diyorum. aziz 2010-2011 den daha çok şike döndürüyor bu sene. fenerin bizim maçtan sonraki her maçını açın izleyin hepsi satın alınmış.

Bence fb nin hala sansi zor.

Biz yenilsek bile 3lü averajda 2. oluyor. Oldu ki basak bi kez daha takildi bu sefer bizle genel averaja kaliyorlar. Ligin boyu da iyice kisaldi. 2 hafta kalmis olacak bugün ki mactan sonra. Yani hala fb nin sansi zor

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Hasan Ali: "Soyunma odasında durgunluk var. Evet seviniyoruz ama durgunluk var. Kendimden bahsetmek istemiyorum. Burada hasta hasta çıktım sahada mücadele ettim. Elimden gelen her şeyi yaptım."
Bunun nedeni şikeyle aldıklarını düşünüyor onlarda. Haftaya fb zor bir maç olsa kesin puan kaybederdi, futbolcular iç hesaplaşma yaşardı ama şansa karabük var.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Biz yenilsek bile 3lü averajda 2. oluyor. Oldu ki basak bi kez daha takildi bu sefer bizle genel averaja kaliyorlar. Ligin boyu da iyice kisaldi. 2 hafta kalmis olacak bugün ki mactan sonra. Yani hala fb nin sansi zor

Fb averajda bizi geçer. Karabük maçında 7-8 atarlar kanimca

Shovun kendi kalesine attığı golü bütün dünya cihan bir araya gelse bilerek atmadığına inandıramaz beni. Çok, çok net bilerek attı kalesine golü

Yoo haftaya Karabük'e 7-8 sallarlar.

Arkadaslar birakin averaji bizim zaten yenilme luksumuz yok minimum 7 puan kurtarir bizi 6 degil. Onun icin de bugun mutlaka 3 puan lazim 1 puan degil. Goztepe maci tehlikeli mac. Trabzon kaybedip duruyor 5. Olmak icin istahli olacaklardir.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Üst Alt