Süper Lig 17/18 H:33 | Osmanlıspor 2-3 Beşiktaş | MS | 13 Mayıs - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
niye burak yilmaz bize gelmeden önce hangi takimlarda oynadi

veya gökhan zan

Burak da besiktasli ama bize besiktastan gelmedi , onun fb ye gidisi sanirim besiktastandi (veya antalyadan da olabilir)

Yani tumer ornegi var aklima gelen , sergen de var ama direk besiktastan bize gelmedi , fb ye gitmis olabilir direk belki hatirlamiyorum

Cok azdir boyle ornek . Oguzhani ben besiktasli biliyorum , kalkip niye bize ya da fb ye gitsin

Biz burayi birakip antuya forzaya gidiyor muyuz

Paraya bogarsak belki .

Osmanli kaybetse bile , averaj durumlarini bilmemekle beraber son haftaya tasiyor olabilir sansini cunku akhisar deplasmanina gidecek

Eger yarin akhisar puan alamazsa onlar da hala riskteler demektir

Keza alanya su an maglup , konya da haftaya yenilebilir

36 puandaki hangi takimlar hangi durumda kurtarip hangi durumda dusuyor bakmak lazim tek tek

Burak da besiktasli ama bize besiktastan gelmedi , onun fb ye gidisi sanirim besiktastandi (veya antalyadan da olabilir)

Yani tumer ornegi var aklima gelen , sergen de var ama direk besiktastan bize gelmedi , fb ye gitmis olabilir direk belki hatirlamiyorum

Cok azdir boyle ornek . Oguzhani ben besiktasli biliyorum , kalkip niye bize ya da fb ye gitsin

Paraya bogarsak belki .

Gökhan Zan bize gelmeden önce hangi takimda oynuyordu

Osmanli kaybetse bile , averaj durumlarini bilmemekle beraber son haftaya tasiyor olabilir sansini cunku akhisar deplasmanina gidecek

Eger yarin akhisar puan alamazsa onlar da hala riskteler demektir

Keza alanya su an maglup , konya da haftaya yenilebilir

36 puandaki hangi takimlar hangi durumda kurtarip hangi durumda dusuyor bakmak lazim tek tek

konya ikili averajda eşit, Genel averajda önde osmanlıya karşı. +7 olacak maç sonu böyle biterse.

niye burak yilmaz bize gelmeden önce hangi takimlarda oynadi

veya gökhan zan

Paraya bogarsak belki .
Oğuzhan Arsenal taraftarı daha çok galiba.

Öyle fanatik bjk lı huyunda olduğunu düşünmüyorum

Üst Alt