Haber - Süper Lig'de Kümede Kalma Mücadelesi - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Süper Lig'de Kümede Kalma Mücadelesi

Süper lige veda eden 4. takım kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    87
  • Anket kapatılmış .
Trabzon ücüncülügü garantiledi ve hafta ici kupa finali oynayacak. Ankaragücü macini iplemez. O yüzden Ankaragücü Trabzon‘u yener bence.

Antep düsmüs Pendik‘ten en az 1 puan alir.

Hatay Rize‘yi yener. Bizim Konya maci son düseni belirler. Konya‘yi yenersek Konya düser, yenemezsek Hatay düser.

Aynı düşünmüşüz renktaş
Konya bize karşı çanakkale geçilmezi oynayacak
Bizimkiler ise ya şampiyonluk sarhoşu çıkacak ya da beraberlik yettiğinden hiç risk almadan oynamamız gerekir zatem
Yenersek düşerler, puan alırlarsa kalırlar

Aynı düşünmüşüz renktaş
Konya bize karşı çanakkale geçilmezi oynayacak
Bizimkiler ise ya şampiyonluk sarhoşu çıkacak ya da beraberlik yettiğinden hiç risk almadan oynamamız gerekir zatem
Yenersek düşerler, puan alırlarsa kalırlar
Fenere karşı oynadıkları gibi oynarlar tamamen kapanırlar aslında bir yönden daha iyi rahat çıkmalarındansa kaybedecekleri 1 puan olduğunu bilerek oynamaları bizim için her türlü avantaj olur.

8JK'ya averaj vermeleri, büyük şikecilerle oynadıkları maçta Ayı'nın garip şeyler denemesi...
Bunlardan dolayı Hayat düşsün, düşecektir de.

Baktim da yirtma sanslari var, bakalim. Biz macimizi kazanalim hele, sonra bunlarin durumuna yogunlasiriz. Takimimizdan istegim, Konya'yi da yenmesi. Isimize bakalim, hedef 105 Puan + 24.Sampiyonluk + gol kralligi + asist kralligi + ust-uste galibiyet rekoru + yenilmeme rekoru.

Baktim da yirtma sanslari var, bakalim. Biz macimizi kazanalim hele, sonra bunlarin durumuna yogunlasiriz. Takimimdan istegim, Konya'yi da yenmesi. Isimize bakalim, hedef 105 Puan + 24.Sampiyonluk + gol kralligi + asist kralligi + ust-uste galibiyet rekoru + yenilmeme rekoru.
Zaten güzel olan yanı o her sefer rekorları ilerletiyoruz 19/19 yapmak müthiş iş sezonun ikinci yarısında tüm takımları yenmiş oluyoruz umarım Hatayspor kendi kendini düşürecek bir yol bulur.

Ankaragücü geçen hafta 1 puan alsan Hatayspor'da bugün küme düşmüştü bir tane olumlu yararın yok üstüne kaybettiğin puan yüzünden kendini düşüreceksin.

Ankaragücü geçen hafta 1 puan alsan Hatayspor'da bugün küme düşmüştü bir tane olumlu yararın yok üstüne kaybettiğin puan yüzünden kendini düşüreceksin.

Ki ligde kalsinlar istiyorum, deplasman gibi deplasman. G.tleri baslari oynamiyor en azindan, simdilik. Hedef maclari gecen hafta ve bu hafta, ikisinde de isi bitiremediler. Acikcasi, hazin sonu hakediyorlar bu acidan bakinca ancak kalsinlar isterim.

Bu ankaragucu ne mal takım ya ne bir takım her sene kümeye oynar mı? Bu sene dedim herhalde kurtaracaklar erkenden ama bir anda kimse konusmazken yine en büyük aday olmuşlar.Sacma sapan bir takım

Bu ankaragucu ne mal takım ya ne bir takım her sene kümeye oynar mı? Bu sene dedim herhalde kurtaracaklar erkenden ama bir anda kimse konusmazken yine en büyük aday olmuşlar.Sacma sapan bir takım

Bi de cok yuksek oyuncu sirkulasyonlari var. 2010'du sanirim dustuklerinde baya dibi gorduler cok iyi donduler. Sadik bir taraftari var, sehir icinde de destek buluyor ancak iste mallik baki :) Son maclarina bakinca cok buyuk eseklik yaptilar. Dramatik olur kume duserlerse yalniz.

Ankaragücünü bitiren Morutan'ın sakatlığı oldu.

Katiliyorum cunku ondeki yetenekli isimler az yanisi forvetleriyle ortasaha arasinda kopru kurabilen, atak yonunu degistirebilen, sut tehdidi olan ustune de ince isler yapan bir isim Morutsan. Cok net bizim seviyemizin bir tik altinda (en fazla rotasyonda olur Kupa maclari vs..) ancak A.Gucu icin onemli bir isimdi. Tamamen degil ama bir etkendir diye dusunuyorum bende.

Bi de cok yuksek oyuncu sirkulasyonlari var. 2010'du sanirim dustuklerinde baya dibi gorduler cok iyi donduler. Sadik bir taraftari var, sehir icinde de destek buluyor ancak iste mallik baki :) Son maclarina bakinca cok buyuk eseklik yaptilar. Dramatik olur kume duserlerse yalniz.
Birkaç istisna sezon harici bunlarda hep iyi kadro var benim izlediğim dönemlerde ama istisnasiz hep kümeye oynuyorlar.Mistik bir takım.

Üst Alt