Tarkan - Geççek - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarkan - Geççek

Tarkan playback söylüyor, konser hiçbir yerde yayınlanmıyor. Tam bir Türkiye işi.
Tarkan playback söylemiyor hocam.

Yayın olmamasının sebebi telif ödenmemesidir. Koca İzmir Büyükşehir Belediye başkanı Tunç Soyer dostu Tarkan'ı çağırıyor ama bunu akıl edemiyor ya da masrafı çok görmüştür.

Bilmeyenler için bilmiş bilmiş sallayan çok olduğu için buradan açıklayayım televizyon kanallarında, bir müzik yayını yapmak için RTÜK'e hatta yanılmıyorsam muyap'a telif ödemek gerekir.

Tarkan playback söylüyor, konser hiçbir yerde yayınlanmıyor. Tam bir Türkiye işi.
tarkanın yaptıgı elektronik müzik oldugu icin elektronik kısımlar arkadan calıyor bazı yerlerde fakat büyük bir orkestrası var ve canlı çalıyorlar

fakat sagolsun bizim becerıksız belediye baskanı telif anlaşması yapmadıgı icin 2 şarkı sonra herkes yayını kesti

telif olayını istese hallederdi başkan son 3 aydır su faturaların toplu ulaşıma 3-4 defa kol gibi zam yaptı hatta türkiyede rekor bizde

ordan aldıgı paralarla telifi halletseymiş cünkü inanılmaz bir kalabalık var bütün kordon tıka basa dolu izmirde

Benim bildigim Tarkan, nacizane, playback vs yapmaz. Yapacagi seviyede bir program olursa belki ancak sanmiyorum oyle bir yere katilmis oldugunuda simdi buyuk konusmayayim hastalik vs sebebiyle belki basvurmustur ancak bu konser olmaz. Sahnesi en iyi sanatcilardandir ve ikondur. Tamam albumleri o eski kaliteden uzak yada kendisi eskisi kadar uretken degil ancak hala ve hala sesi guzel, sahnesi guzel, efendiligi on numara, duzgun birkac sanatcidan biri ve eski albumleride cok kalitelidir. Saygiyi sonuna kadar hakeder benim gibi pop sever olmayan biri icin bile farkli bir yerdedir, Tarkan'dir o.

Benim bildigim Tarkan, nacizane, playback vs yapmaz. Yapacagi seviyede bir program olursa belki ancak sanmiyorum oyle bir yere katilmis oldugunuda simdi buyuk konusmayayim hastalik vs sebebiyle belki basvurmustur ancak bu konser olmaz. Sahnesi en iyi sanatcilardandir ve ikondur. Tamam albumleri o eski kaliteden uzak yada kendisi eskisi kadar uretken degil ancak hala ve hala sesi guzel, sahnesi guzel, efendiligi on numara, duzgun birkac sanatcidan biri ve eski albumleride cok kalitelidir. Saygiyi sonuna kadar hakeder benim gibi pop sever olmayan biri icin bile farkli bir yerdedir, Tarkan'dir o.
Hocam hiçbir şekilde playback yok. Yeni birkaç elektronik şarkısının introlari kayitti sadece. Tarkan hiçbir şekilde playback yapmadı.

Üst Alt