Terim: ''Gereği neyse yapacağımdan herkes emin olabilir'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: ''Gereği neyse yapacağımdan herkes emin olabilir''

fatihterim_ispanya_170616.jpg

Terim'in yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar şöyle:

"İspanya başka bir seviyenin takımı bunu kabul etmek lazım. İlk 30 dakika adına konuşabiliriz, sonrası için konuşulacak bir şey yok. Ben ne oyunculuk dönemimde, ne teknik adamlık dönemimde erken bırakmayı, vazgeçmeyi kabul etmedim. Bugün oyunu terk etme, bırakma ve kabul etme gibi bir gidişat vardı. Bırakan ve vazgeçen bir milli takım vardı sahada. Gereği neyse yapacağımdan herkes emin olabilir. Takımım adına ve kendi adıma özür diliyorum. Benim takımlarım böyle olmadı.

Bizi destekleyen, beğenen-beğenmeyen, seven-sevmeyen herkesin Çek maçında bizi desteklemesini iastiyorum. Kolay vazgeçen bir takım varsa, bunun da gereğini yapacak benim.

Arda'ya tepki güzel değil. Kimseye olmasın. Birçok şeyi tekrar gözden geçirmemiz lazım. Günün mana ve öenmini Eskişehir bandosu ortaya koydu. Keyfini çıkarın diyoruz ama çıkaramıyoruz. Beklenen sonuç gelmeyince hepimize bir tepki oldu. Gereğini yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın"

Basın toplantısı

Terim basın toplantısında ise, "İlk yarım saat yolunda giden her şey ve sonrasında iki tane şahsi oyuncu hatası, hele bir tanesi akıl almaz" dedi.

"Beni eleştirin"

Terim, "Oğuzhan ve Arda'nın çabuk çıkışlardaki tercihleri farklı olsaydı oyun başka olabilirdi. İspanya'ya karşı gireceğiniz her pozisyonu atacaksınız, mümkünse zor gol yiyeceksiniz. Mehmet şu ana kadar stoperde iyi oynadı ama hata yapınca yapacak bir şey yok. Ondan memnunum ben. Arda konusuna gelince, böyle bir durum hiç hoş değil. Herhalde beklentiler yüksekti ve onu karşılayamayınca böyle bir tepki. Kendimi eleştiriyorum. Beni eleştirin yani. Ben bu 3 arkadaşımı (Caner, Burak, Arda) almasaydım bana bu soruyu soracaktınız. Bugünkü sonuç başlamadan bitiren bir milli takım performansıydı" diye konuştu.

Ajansspor

Son düzenleme:
Senin olmayan taktiğine sistemine tüküreyim, Arda Hakan takımın kanatları :D Ömer Toprak'ı Töre malı için alma, çakma stoper Topal takımı yaksın.

-----------Baba
GG Topal Hakan Caner
-------Selçuk Ozan
Arda ---Oğuzhan---HakanÇ
-------->>Yunus<<

Değişiklik Santrafor da olurdu... :D

Üst Alt