tetikçi fener’in özel toplantıyı sızdırması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tetikçi fener’in özel toplantıyı sızdırması

Fenerbahçe tetikçi hesabından daha önce fener medyasına servis edilen Bitigen’in Tete’nin penaltı pozisyonu için dediği ifadelerin olduğu online toplantıyı sızdırarak ne denli pisleştiklerini gözler önüne serdi. Bunun sızma amacı Trabzon maçındaki olayların üstünü kapatıp cezayı önlemek olduğu için görüntüye prim verilmemesi gerekmekle birlikte konu hakkında her türlü yasal işlemin yapılması ve takip edilmesi şarttır.

Ne sızdırılmış?
Şu haberin içeriğindeki toplantının görüntülü videosunu tetikçi hesaplarından sızdırmışlar. Hakemler arası olan toplantının videosu bunlarda. Prim vermeyelim diye koymadım videoyu

Hakemlerin online aralarında yaptıkları toplantıyı sizdirmislar. Ve nedense sadece bizim maç hakkında konuştukları kısım kasimpasa değerlendirmesi yok tabi.

Şu haberin içeriğindeki toplantının görüntülü videosunu tetikçi hesaplarından sızdırmışlar. Hakemler arası olan toplantının videosu bunlarda. Prim vermeyelim diye koymadım videoyu
bu verdiğin linkte sadece bir clicbate var.

hakem öyle bir şey dedi ki

fotoğrafları için tıklayınız

scroll down scroll down

hugh dallas'tan herkes rahatsız

scrol down down down

fb beko euroleague'de son durum

bu verdiğin linkte sadece bir clicbate var.

hakem öyle bir şey dedi ki

fotoğrafları için tıklayınız

scroll down scroll down

hugh dallas'tan herkes rahatsız

scrol down down down

fb beko euroleague'de son durum
Haberin konusu forumda da açılmıştı da bulamadım yaw. Tüzemen’in hakem toplantısında Bitigen’in Tete’nin penaltı pozisyonu için penaltı değildi ama VAR çağırdı diye verdim dediği haber. O toplantıdaki görüntüyü paylaşmışlar. Pozisyon penaltı bu arada. Bitigen’e bu lafı dedirtip videoyu bundan almış bile olabilirler

Toplantidaki tek skandalin Hugh Dallas oldugunu dusunem bir tek ben miyim?

Topa hucum oyuncusu temas etmis, defans oyuncusu da acikca gec bir hamle yapip adamin ayagina vurmus. BeIN Sports taraftar kamerasindan bile kotu goruntu cektigi icin kabak Bitigen ve Yankaya’ya patlamis.

Ses tonlarindan ve gec cevap vermelerinden cok net anlasiliyor sirf dusuk not almamak ya da ceza yememek icin buna simdi “penalti degil” ya da “hata yaptim” demeleri. Bu sene bu ligde cok daha az temasli “Dzeko spesiyali” penaltilar calindi. Rezalet arayan varsa Hugh Dallas’in nasil bu adamlari kistirdigina baksin.

Dogru karara israrla yanlis diyen hugh dallas denen seref yoksununa bakin. Koc parqlari akitmis tabi. Ayagina vuruyormu? Vuruyor eee ne bu tantana ulan seref yoksunlari.
Cikarin bakalim ordan kasimpasa pendikspor alanyaspor sikeciananasbahcr maclarinida görelim bakalim

Üst Alt