TFF Süper Kupa 2012 | Galatasaray 3-2 Fenerbahçe | ŞAMPİYON GALATASARAY - Sayfa 251 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Süper Kupa 2012 | Galatasaray 3-2 Fenerbahçe | ŞAMPİYON GALATASARAY

Cevap: TFF Süper Kupa 2012 | Galatasaray 3-2 Fenerbahçe | ŞAMPİYON GALATASARAY

bvkm7.jpg

bu da güzelmis :asd::asd:

özete bi baktım da şu bizim aydın ın ayağına gelen şansı hayat kime verse şu an şan şöhret ne isterse elde etmişti.adama karşı karşıya hem de fenere karşı her maç süper pas geliyo ama o inatla zor olanı yapıp kaleciyi nişanlıyo.şu 92. dk da atamadığı pozisyon dönse gol yesek yani maç gitse o an o tepkiyi veren f.terim aydını değil takıma almak istanbula sokmazdı eminim..

mesaj sayısı 5000i gecti. bundanda anlaşılacagı gibi bu foruma üye olan herkes dar ağacındada olsa tek eğlencesi fenerbahce

"şimdi bir TRABZONSPORLU gömleğini kenara atıp,normal bir futbol yorumcusu gibi yorum yaparsak,,,

abi bu galatasaray a bu fener bile başa çıkamadı,düşünün kim başa çıkacak bizmi,bjk mı,adamlar komple futbol takımı olmuş,abartmıyorum,kurdukları kadro ve oyun yapısı bu lige fazla,,,,,"

goyduk halen daha eyleniyoz haftaya yine goycaz sene sonuna kadar eylenmeye devam

:happynew: yeaaaaaaaaaaa duuuuuuuddddddddde

herkes iyimser gibi açıkçası orta sahaları çok kalabalık ve koşan oyunculardan kurulu orta sahayı alırlarsa işimiz çok zorlaşır

eve yeni geldim 3-2 yenip şampiyon olduk sandım

yapmayın böyle şeyler

Bu hangi maçtı arkadaşlar. Haa, 3-2 yenip kupayı aldığımız maçmış. Ben diğer kupa aldığımız maçı arıyordum sürekli fener galibiyetleri olan maçlar içinde yolumu kaybettim hahahaha:asd:

Üst Alt