TFF Süper Kupa | Galatasaray (2)0-0(3) Fenerbahçe | MS | 25 Ağustos - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Süper Kupa | Galatasaray (2)0-0(3) Fenerbahçe | MS | 25 Ağustos

Melo ile Olcan'a biraz haksızlık olabilir ama dün Muslera forumdan 10 kişiyi toparlayıp maça çıksaydı yine aynı şekilde biterdi. Bunda hatayı en son teknik direktörde arıyorum;adamın elinde birbirine benzemez bir sürü futbolcu var nasıl uyum sağlatacak bilemiyorum,sadece sabır diliyorum. Top tutan bir santrafor ve oyunu geriden kuracak bir stoper olmadıkça bizim takımın işi zor.

gerçekten bu seneki hazırlık kampında ne yapmaya çalıştık anlamadım halı saha turnuvası gibi maçlar yaptık geçen sene hazırlık kampında emirates cupta şampiyon oluyoruz bu sene maç yapmıyoruz bizimde bir ortamız yok

Dikkatimi ceken bir olay var.volkan ayisinin penaltilarda görünen ve görülmeyen tahrik hareketlerinde bizim futbolcular niye ve neden sessiz kaldi???

en son meloya yaptigi hareket,kimse meloya sahip cikip volkana haddini bildirmedi.

Dövüs kavga olsun diye degil,ama gerektigi zamanda agirligini koyacaksin,yoksa kaptanlikmis,liderlikmis hepsi hikaye.

Gözlerim sabriyi aradi resmen,herseyini tartisirsin ama Galatasarayliligini kimse tartisamaz.ve o o ayiya haddini bildirirdi.....

Dun aksam cok cok cok kötüydük

Ve sahsi fikrimce prandelli 1 hata yapti, takim 100 hata yapti

o hata da telles balta degisikligi

Aslinda dusununce cok dogru bi degisiklik sonucta sag kanadımız otoban olmustu lakin uzatmalarda fener bitikti azicik kipirdansak 1 tane yaslar geçerdik

O yüzden chedjou amrabat degisikligi ile meloyu stopere brumayi saga olcani ortaya amrabati da sola cekip biraz kipirdanabilirdik

Dedigim gibi sadece sahsi fikrimyoksa hocaligini yargilamak bana düsmez

Dun aksam cok cok cok kötüydük

Ve sahsi fikrimce prandelli 1 hata yapti, takim 100 hata yapti

o hata da telles balta degisikligi

Aslinda dusununce cok dogru bi degisiklik sonucta sag kanadımız otoban olmustu lakin uzatmalarda fener bitikti azicik kipirdansak 1 tane yaslar geçerdik

O yüzden chedjou amrabat degisikligi ile meloyu stopere brumayi saga olcani ortaya amrabati da sola cekip biraz kipirdanabilirdik

Dedigim gibi sadece sahsi fikrimyoksa hocaligini yargilamak bana düsmez

Bence pek mantıklı değil gol atayım diye bunca oyuncunun yeri ile oynamak son dakikalara doğru.

I am the one who knocks!

Her kötü sonuçtan sonra bir kaç kişi çıkar ümit dağıtırdı; "daha erken, şöyle olacak/böyle olacak, ne mal adamsınız daha şimdiden ağlıyorsunuz" gibi laflar ederdi. Bu maçtan sonra hiç rastlamadım bu tip bir mesaja, durum gerçekten çok feci bu sefer..

Sakın öyle birşey deneme linç ederler adamı.

Durumumuz vahim transferle olacak iş değil.

Birkere negatif bir enerji var.

Bunu dağıtmamız lazım ama...

Nerden başlasam elimde kalıyor.

Ne haliniz varsa görün.

BlueTapa

Çok çok çok kötü bir oyun sergiledik. Bu arada Burak ve Selçuk da kendilerini iyice ağa olarak görmeye başlamışlar. Burak Yılmaz Galatasaray'ın forveti olamaz. Bu kadro kalitesi ile işimiz çok zor bu sene. Dün takımda ruh yoktu. Bir pozisyonda Burak, Caner'e faul yaptı, Caner Burak'a gider yaptı ama Burak'ın gıkı bile çıkmadı. Aynı durum Selçuk-Emre arasında da yaşandı. Tamam çirkeflik yapın demiyoruz da bu kadar da alttan alınmaz ki kardeşim. Her yenilgiden sonra da fb li oyuncuları eleştirmeyi bırakıp kendi oyuncularımızı eleştirsek daha doğru olur. Ezikler bizden iyi oynadı. Topu iyi çevirdiler. Bu sene işkenceye hazır olalım.

Bir Fenerbahçeli olarak melo ve volkanin olayi haric cok centilmen bir mac oldu, hak eden taraf ilk 90 dakika bizdik, iki uzatma devresinde galatasaray buraz daha etkiliydi. Penaltilarla biz kazandik.

Gayette guzel macti, taraftarlarin sinirli olmasi birazda yonetim sorunlari yuzunden oluyor... Belçika'da galatasaraylisi fenerlisi beraber sorunsuz ayni yerde mac izliyor ama türkiyede bu olaylar cok sacma...

Her neyse bu forumda tepki cekmekten cekiniyorum, insAllah galatasaray biraz duzelirde Avrupada yine destekleriz!:) herkese hayirli geceler

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4 Beta

Tepki çekmekten çekiniyorsan, ne diye yazıyorsun, git antuda yaz. Orada burdan daha fazla gsli var :)

Forumda FB'li görmek güzel.Rakip bizi objektif olarak eleştirmeli biz de kendimizi düzeltmeliyiz ki sporumuz düzelsin.

Panik yapmayın kardeş, biz 3 senedir aynı oyuncu grubuyla oynuyoruz, sizin t.d. yeni, biz geçen sezon 2-3 hafta sonra toparlamaya başlamıştık. Üstelik Fenerbahçe'yi tanıyan bir hoca olmasına rağmen,siz ise biraz daha dağınıksınız drogbanın gitmesinin yanında 5+3 kuralı nedeniyle transfere daha çok ihtiyaç duyuyorsunuz, oyuncu kalitesinin yanında takım olmakta önemli, prandelli italya takımını finale çıkarmış bir hoca, ona süre verin, iyi bir takım oluşturacaktır. Adamın elinde sihirli dernek yok,

gs bana göre kötü oynamadı, taktiği belliydi, gol yemeden gol atmak, hatta zaman zaman bu fırsatları yakaladınız, ama hücum oyuncularınız biraz beceriksizdi, Fenerbahçe ise çok ciddi hazırlık maçları yaparak sezona hazırlandı, bunada bir nebze mecburdu, tüm derbi deplasmanlarını artı bursa deplasmanını ilk 10 haftada oynayacak, gsden daha hazır değil. Bu maç iki takımın ligte uzun süreçte göstereceği performansı belirlemez.

Ama sizin için sıkıntı, kadrodan ziyade yönetimde, takım 1 hafta sonra maça çıkacak, hala daha ciddi herhangi bir transfer yapmadı, bir Fenerli olarak tek tesellimde bu, bir an önce a.dürüst gibi işi bilen idareciler gs yönetimine gelmeli,

Benim anlamadığım husus, bu ü.asyal gs'nin başına gelmeden herkes paralı bir idareci gelecek vs diyodu, fakat gördüğüm kadarıyla, ü.aysalın parası kendine, zaten futboldan da anlayan bir idareci değil, yönetime candan erçetin gibi futbolun ve iş dünyasına uzak idarecilerle ne yapmaya çalıştığını da anlamış değilim.

Gs'nin yapması gereken tek şey, aziz yıldırım gibi ali koç, n.özdemir, f.şahenk gibi çevrelerden para akışı sağlayabilecek bir idareci bulup, önceki gibi futboldan anlayan ali dürüst gibi yöneticileri tekrar iş başına getirmesi.

Transferle falan bu iş çözülmez, takım o kadar kötü değil, gene de Fenerbahçe seviyesine yakın bir kadronuz var, fakat sıkıntı üste bahsettiğim gibi, rakib adliye köşelerinde boğuşurken bile gs'yi nivranaya ulaştırmamış bir başkan kötü bir başkandır.

Antuda yazmiyorum. Ihrac edildim, orda daha cok kendini dusunen zihnuyet var... tepki cekmekten korkum sadece hani insanlari kandirmak...

benide aziz yıldırım destekçisi olduğumdan sebep göstermeden yönetim kurulu kararıyla ihraç etmişler :) aynı kaderi paylaşıyoruz. Neyse forumdaki gsli arkadaşları daha fazla rahatsız etmeyelim. Hatta gsli arkadaşlara rahatsızlık verdiğimiz için burdan kendi adıma herkesten özür diliyorum. Kusura bakmasınlar.

benide aziz yıldırım destekçisi olduğumdan sebep göstermeden yönetim kurulu kararıyla ihraç etmişler :) aynı kaderi paylaşıyoruz. Neyse forumdaki gsli arkadaşları daha fazla rahatsız etmeyelim. Hatta gsli arkadaşlara rahatsızlık verdiğimiz için burdan kendi adıma herkesten özür diliyorum. Kusura bakmasınlar.

Aynen oyle. Herkese iyi forumlar

fenerli kankiler sizin de önemli bi sorununuz var

bu gol atamama olayı nedir be

ben deli olurdum dün

biz bunu geçen sene çok yaşadık hatta bi video var kaybedilen 22 puan mı ne diye

o duruma mı düşceksiniz napcaksınız anlamadım

ben erken yorum yapmayalım diyorum

ilk hafta maçlarını izledikten sonra gidişat az çok anlaşılacak

ya Volkanla olan pozisyonda Melo niye kart gördü, adam o kadar sakindi ki, hiçbişey yapmadı Volkana kırmızı çıkması lazımdı sonuçta durup dururken rakibin üstüne atlayıp tahrik ediyorsun. Melo bir de maç içinde volkanı korumaya bile çalıştı, tribünlere giderek atılanları durdurmaya çalıştı. Maça gelirsek bu sene işimiz çok zor, kadro berbat, yönetim berbat, hoca ligimize acemi. Allah sonumuzu hayır etsin.

Bende bunu hic ama hic anlamadim. Hakem öylece Volkan'i izleyip durdu.

Daha önce orda kale'nin yaninda durmasi, "sabote" etmesi (Krul da vurusu "sabote" etmisti, o da sari kart yedi yanlis hatirlamiyorsam. Ama hakem'den uyari geldigi kesin.) ve Melo'nun üzerine ziplamasi, tahrik etmesi. (Ve sonrasinda yaptigi malum hareket.)

Aklim almiyor ... Volkan bu iki olay'i göz önünde bulundurursak kirmizi bile yiyebilirdi. Melo hic bir sey yapmamis iken nasil olur da sari kart yiyor? Melo orda kendini yere atsaydi aceba ne olurdu diye düsünüyorum.

Eger yönetim bu konu'da sessiz kalirsa yaziklar olsun.

Bir Fenerbahçeli olarak melo ve volkanin olayi haric cok centilmen bir mac oldu, hak eden taraf ilk 90 dakika bizdik, iki uzatma devresinde galatasaray buraz daha etkiliydi. Penaltilarla biz kazandik.

Gayette guzel macti, taraftarlarin sinirli olmasi birazda yonetim sorunlari yuzunden oluyor... Belçika'da galatasaraylisi fenerlisi beraber sorunsuz ayni yerde mac izliyor ama türkiyede bu olaylar cok sacma...

Her neyse bu forumda tepki cekmekten cekiniyorum, insAllah galatasaray biraz duzelirde Avrupada yine destekleriz!:) herkese hayirli geceler

Hüeey yalanin batsin.

fbliler basmış forumu :)

onlara diyeceğim şu. geçen sene ligde 1-0 yendiğimiz maçtan önce bu foruma giren bir sürü fbli vardı hepside barış olsun, kavga olmasın, emre iyi çocuktur:DD vs vs konuşup durdular. Onlara dedim ki maçtan sonrada burada olun nasılsa biz yenicez sonra bize tebrik mesajı atın. Ama hiçbiri gelmedi hepsi kayboldu. çünkü hepsinin niyeti belliydi. Kadıköydeki maçtan önce ortalığı yangın yerine çeviren fbliler bizim sahaya gelince kuzu oluyorlar tansiyonu düşürmeye çalışıyorlar bu her zaman böyledir.

O maçta melo emreyi aşağıladı başkada olay olmadı ama hepsi köpürdü ve tebrik bile edemediler çünkü fbliler yenilmeyi asla hazmedemez en centilmeni bile böyledir.

Şimdi sizde yendiniz diye gelip bizi teselli ediyorsunuz aklı sıra ama sürekli galatasaraya laf sokmalar falan. Bir yazı yazmışsın galatasaraya ünal aysal yakışmıyor aziz yıldırım gibi biri gelmeli diye. Destur destur destur. Bu kadar da azizin uşağı olunmaz. Öl dese öleceksiniz bu şikeci için. Biz Ünal aysalı eleştiririz ama ama bu fblilerin haddine değil siz gidip önce aziz yıldırım ve Ekşioğlu gibi ahlaksız yöneticilerinizi volkan gibi insalıktan bile nasibini almamış bir karakterisizi eleştirin bu forumda. Bunu yapın önce. Hep yenince gelin yenilseydiniz kendi forumunuzda bizimkilere küfrederdiniz. Neyse daha fazla yazmaya gerek yok kendi forumumdan atarlar beni yoksa :DD

Ayrıca bir not dün maçtan sonra tüm takım ve hoca olarak fbyi tebrik eden futbolcularımızın hepsini öpüyorum. GALATASARAYın farkı işte bu. Ayrıca bu forumda büyük çoğunlukta fbyi tebrik etti. ancak 2 senedir bizi fbliler neden tebrik etmedi sormak lazım yada ne zaman tebrik ettiler, yada dün biz yenseydik futbolcuları falan bizi tebrik edermiydi? tabiki hayır. Muhtemelen aziz onları sahaya bile çıkartmaz küfürler savurudu bize. o yüzden taraftarınada kızmamak lazım hepsi aynı yerden geliyor çünkü:)neyse daha yazmaya gerek yok heralde

Üst Alt