The Guardian: "Türkiye'nin en başarılı kulübü resmi şekilde 4 yıldızı olan Galatasaray" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Guardian: "Türkiye'nin en başarılı kulübü resmi şekilde 4 yıldızı olan Galatasaray"

ya bu fenerbahcenin yerel liglerde kazandigi kupalarin ne kadar gulunc turnuva hatta tekil maclar uzerine oldugunu ingilizce bir sekilde uluslararasi sosyal medyada animasyonlarla anlatmak lazim bu ise takribi 200--300 bin tl harcanabilir cok buyuk bir meblag tutmaz yani gencler bunu rahatlikla kotarabilir resmi olmayan bir kanaldan da paylasirsin iyice rezil olsunlar

animsyonun alt kosesine de bu disleri dokuk gulen efsane abimizi koyduk mu viral olur zaten . rip

Nereden aklına gelmiş bunları söylemek anlamadım. Dur şu fenere laf sokayım dese anca böyle söylerdi.

Enteresan cidden Torrent falanda yok ki takımın başında ilginç

Dış güçlerin Fenerbahçe'miz üstünde oynadığı oyundur. Meşazı aldım sen de aldın mı fenerbahçeli kardeşim.

The Guardian: "Türkiye'nin en başarılı kulübü, şüphesiz resmi şekilde 4 yıldızı olan Galatasaray. Bu bir prestij meselesi.

Fenerbahçe'nin yerel liglerde kazandığı 9 şampiyonluk, Süper Lig'in kurulmasından önce olduğu için kabul edilmiyor."

yahu bu milli küme dedikleri şey, istanbul izmir ve ankara takımları arasında oynanan lig değil mi? ben öyle diye biliyorum,bunu nasıl ulusal şampluk saymak istiyorlar,bizden geride kaldıkları için mi acaba?ali koç bir kongre de ilk kez rakibimizin şampluk olarak gerisine düştük bu kabul edilemez vb tarzı bi şey demişti

Üst Alt