Trabzonspor'dan Rıza Çalımbay Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor'dan Rıza Çalımbay Açıklaması

1523383367867.png

Trabzonspor Kulübü'nden Rıza Çalımbay ile yolların ayrılabileceği yönündeki haberlere yanıt geldi.

Trabzonspor Kulübü, son günlerde teknik direktör Rıza Çalımbay ile ilgili çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

"Son günlerde basın yayın organlarında, teknik direktörümüz Rıza Çalımbay ile yolların ayrılacağı hatta bazı futbolcularımızın gönderileceği yönünde haberler yapılmaktadır. Bu haberlerin hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Yönetim Kurulu olarak gerek kişisel duruşundan gerekse mesleki kalitesinden şüphe duymadığımız teknik direktörümüzün ve kadrodaki tüm futbolcularımızın istisnai durumlar haricinde sonuna kadar yanındayız. Bunlar, kamuoyunun da takdir edeceği gibi sezon sonu değerlendirilecek hususlardır."

AA

Daha önce diğer camialardan duyumlara yazdım muharrem usta istifa etmeden önce şenol güneş ile önümüzdeki sezon için anlaştı bence Ahmet Ağaoğlu bu önprotokolü kaçırmaz sezon sonu rızayı gönderir şampiyonlar ligine katılmaz ise bjk de şenol hoca mutlaka trabzona döner.

Eee sen gidip sosa-burak-olcay için abdülkadiri yusufu ezersen sene sonu voltanı alırsız rıza çalımbayyyy bay bay :)

teknik direktörümüzün ve kadrodaki tüm futbolcularımızın istisnai durumlar haricinde sonuna kadar yanındayız.
:asd:
yanındayız arkasındayız gibi açıklamalar geldiyse o iş çoktan bitmiştir ali şen zamanlarından beridir türkiye de durum budur.enazından benim hatırladığım

teknik direktörümüzün ve kadrodaki tüm futbolcularımızın istisnai durumlar haricinde sonuna kadar yanındayız.
:asd:
yanındayız arkasındayız gibi açıklamalar geldiyse o iş çoktan bitmiştir ali şen zamanlarından beridir türkiye de durum budur.enazından benim hatırladığım
Ahmet Ağaoğlu doğru hamleler yapacaktır mecburiyetten uefa elden kaçmasın diye böyle açıklama yapmak zorunda üstat...

Daha önce diğer camialardan duyumlara yazdım muharrem usta istifa etmeden önce şenol güneş ile önümüzdeki sezon için anlaştı bence Ahmet Ağaoğlu bu önprotokolü kaçırmaz sezon sonu rızayı gönderir şampiyonlar ligine katılmaz ise bjk de şenol hoca mutlaka trabzona döner.

Eee sen gidip sosa-burak-olcay için abdülkadiri yusufu ezersen sene sonu voltanı alırsız rıza çalımbayyyy bay bay :)
Şenor gitmez oraya 2 sene daha en az.

Üst Alt