Transfer Nöbeti #1 | Ocak 2024 Arşiv - Sayfa 471 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlastigimiz nokta
Başka bir hocanın bu takımı daha verimli oynatma ihtimali
Anlaşamadığımiz nokta
Okan hocanın eldeki malzemeyi çok çok kötü kullandığı ve sanki havlu atmış konumda olduğumuzu dusunmen

korkum şebek ismaile şampiyonluk kaptıracak olması

güçlü oyun olmayınca her an parlayacakmışız hissi veriyor herkese

bu arada okan hocayıda çok seviyorum
iyide bir hoca ama kendini geliştirmiyor benim kızgınlığım buna! çok çok iyi bir hoca bulacağımızıda sanmıyorum
td değişikliği bizi geriye götürür bu saatden sonra

eleştirim kendini geliştirmemesinden

dene abicim başka şeyler dene

mesela koca ancelotti bile baktı 433 olmuyor brezilya baklavasına geçti
fatih hocada sneijderi drogbayı burakı oynatabilmek için sistem değiştirdi

eğer diyorsa bu topçular benim sistemine uymuyor onu yazın erden timura diyecekti!!!! erden timur dinlemiyormu ozaman karşı çıkacaktı!!!!

sesini çıkarmıyorsan ozaman bu futbolculara göre birşeyler deneyeceksin

Linç yemekten korktugumdan yazamıyorum da senle aynı fikirdeyim. Adam sürekli geriye geliyor kanada gelip istasyon oluyor top dağıtıyor çizgiye iniyor ya orta kesiyor ya korner aldiriyor. Prese de baya yardımcı oluyor. Şuan bizim oyunumuz cidden bozuk buraya getirsek fbdeki gibi iyi gözükmez tabi ama kesinlikle bastonlu muamelesi çekilecek bir durumu yok.

Bizim kadro eksik ve Okan hoca mevcut kadroya ritim tutturamadı. Iyi oynadık çok iyi periyotlar geçirdik ama birkaç yerden düşünce oyunumuz bozuldu. Fbdeki gibi kadromuz ne geniş ne de özellikli ve günu kurtaracak topcumuz var. Bu yüzden de hep tikaniyoruz. Icardi ve Keremden başka net skorer topçu yok takımda yaw
Dzeko fenerin kosu mesafe listesinde yoktur zaten adamin en onemli ozelligi sirti donuk oyunu topu dagitmasi

Icardi ile kiyas kabul etmez icardi komple bir golcu topu ceza sahasina getirdiginde icardinin neler yaptigini gorduk

Su an Zahayi fenere koy etki yapar cunku fenerin oyun formati degisik her pozisyonda ceza sahasinda Fred Dzeko Irfan Tadic Symanzki hatta Ferdiyi bile sokuyorlar

Bizde hic bir orta saha oyuncusu birazcik demirbay haric o bolgeye adim atmiyor Icardi stoperlerin kucaginda dolasiyor soru oyun planinda elimizdeki oyuncularin ceza sahasi ici oyunu kosusu yok

Ornek begenilmeyen akbaba ve onyekuru olsa bizde bol bol gol uretiriz icardi de attiginin iki katini atar

Sol bek konusu en önemli boşluklardan biri diğeride 10 numara burada 8 numara istenirken Torreira-Berkan-Kaan-Demirbay yeterli demiştim en baştan beri sol bek + 10 numara istiyorum.

Muhtemelen Barış Alper'i sağ çizgi oyuncusu olarak oraya atmak istiyoruz birbiriyle bağlantılı 2 tane mevki var. Bugünde gördük ki boğa gibi güçlü 1'e 1'de rakiplerini parçalıyor Tete, Ziyech, Zaha hiçbiri Barış kadar etkili olamaz.

Hocanin aciklamalarini gordunuz degil mi? Allahim biz ne yasiyoruz biz ne umuyoruz neler goruyoruz artik kafayi usutecegi. Sampiyonlugu mu sattiniz ne yaptiniz acikca soyleyin bari ima edin de bilelim biz de.

Bu sene sampiyon olsak ulan bellerini kiracagiz, daha toparlanamaz hale gelecekler harcadiklari paraya maliyete bak.

Allahin arap ismailine sunulan konfor alanina, kadroya bak bizim hocamiza sundugumuz ortama ve hocamizin aciklamasina bak

Kulu da biliyor allahi da biliyor ki bize Zahadan Teteden Ndombeleden Ziyechten Halilden yar olmaz. E neden yenilemiyorsunuz bu adamlari.

korkum şebek ismaile şampiyonluk kaptıracak olması

güçlü oyun olmayınca her an parlayacakmışız hissi veriyor herkese

bu arada okan hocayıda çok seviyorum
iyide bir hoca ama kendini geliştirmiyor benim kızgınlığım buna! çok çok iyi bir hoca bulacağımızıda sanmıyorum
td değişikliği bizi geriye götürür bu saatden sonra

eleştirim kendini geliştirmemesinden

dene abicim başka şeyler dene

mesela koca ancelotti bile baktı 433 olmuyor brezilya baklavasına geçti
fatih hocada sneijderi drogbayı burakı oynatabilmek için sistem değiştirdi

eğer diyorsa bu topçular benim sistemine uymuyor onu yazın erden timura diyecekti!!!! erden timur dinlemiyormu ozaman karşı çıkacaktı!!!!

sesini çıkarmıyorsan ozaman bu futbolculara göre birşeyler deneyeceksin
Bizim en çok sıkınti çektiğimiz nokta kadronun oyun olarak farklı şeyler denemeye müsait olmaması. Cidden baktığında skor yapabilecek dinamik gün kurtaracak topçu sayımız az. Hatayı yazın yaptık. Ndombele Ziyech Tete falan hiç girmeyip net topçu alacaktık. Net topcu diye Angelino aldık o da olmadı.

Ben Okan hocayı aklmaya çalışmıyorum bu arada. Oynanan oyundan o kadar bıktım ki son haftalarda maçlara bile göz ucuyla bakar oldum. Uzun özet ya da futbolcu clipleri falan denk gelirse ordan izliyorum.

tadiç bile şu leş futboluyla çok sırıtmıyor fbde ama fbliler sövmüyor

biz ise zahayı yerin dibine sokuyoruz

siz böyle tek tek futbolculara sallayın

topçular salınca göreceğim sizi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt