Transfer Nöbeti #2 | Ocak 2024 Arşiv - Sayfa 459 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağ bek ?

• Lorenz Assignon

• Marvin Senaya

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Sag beke transfer ihtiyacimiz oldugunu transfer yapmak istedigimiz fulbolcunun takimi biliyor ve bu yuzden yuksek fiyat cekecek ."anladik Beyler bunu gunde 1500 defa yazmayin lutfen

Ritim kaçmadan şu solbek ve sağbek işiini bir an önce bitirmek lazım ölücülüğe gerek yok 500 bin euro fazla olsun ama floryaya indirsinler artık bu sezon şampiyonluk benim için herşeyden daha önemli artık

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gençleri satmak kolay işte bu yüzden genç almak hep avantajdır, verilen bonservislerde çöpe gitmez kolay kolay. Ama yaşalmışlar öyle mi.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ziyech iyi oyuncu ama gitmesi üzmez uzun vadeli planlama yapılabilecek bir görüntü çizmedi, İlk yarıyı çok istikrarsız geçirdi 1 var 2 yok şeklinde olduğundan ötürü ideal bir kadro bulmakta zor oluyor. Zaten Afrika kupasında da yine sakatlandı düzenli katkı verebileceğini düşünmüyorum. Tete ise istenen bonservisler gelmiyorsa kalmalı en azından rotasyonda olabilir ve sakatlık problemi yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt