Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 1) - Sayfa 250 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti | Açılış

Carlinhos u izleyenler varmı gerçekten aradığımız sol bek mi?Ben fm 2013 e güvenirim ordan brezilya ligini açıp baktım açtıgın gibi 5 6 tane avrupa kulübü izliyor gözüküyor hücüm yönünden cok iyi fakat defansif özellikleri pek iyi değil.

Carlinhos u izleyenler varmı gerçekten aradığımız sol bek mi?Ben fm 2013 e güvenirim ordan brezilya ligini açıp baktım açtıgın gibi 5 6 tane avrupa kulübü izliyor gözüküyor hücüm yönünden cok iyi fakat defansif özellikleri pek iyi değil.

7-8 dakikalık bir videosu vardı buralarda. O videoda her özelliğini ayrı ayrı irdelemişti. Ona bakarak iyi oyuncu diyebiliriz.

2 sene önce solda Arda ortada Diego'yu hayal ederken Atletico ikisini de almıştı.Şimdi Arda'yla Burak'ı hayal ediyoruz.Arda Atletico'da kalıp üstüne Burak giderse çok kötü olur.

Şu çok net ki , Sneijder ve Drogbayı coşturucak 2 tane kanat oyuncusu lazım. Yoksa bizden olmaz kusura bakmayın.

Öyle bişey olurda tutarsa 10 numara olur.. Büyük ihtimalde kamplarda denenecektir zaten kendini gösterirse Ziraat maçlarında oynar banko devamlılığına göre ligede etki edebilir

A Takım'la antrenmanlara çıkıyodu zaten sezon içinde bile , resimlere baktığımda sürekli görüyodum.

Ama hiç izlemedim.. Keşke iyi çıksada , en azından sağ bek stoper olarak yedekte beklese..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt