Transfer Nöbeti #3 | Ocak 2024 Arşiv - Sayfa 472 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sacha daha Assignon kadar bile kendini göstermemişken 1 Milyona transfer edilmişti.

Bu arkadaş ise forma aldığı maçlarda kendini gösterecek bir hareket yapmayı başardı. Haliyle kendisi şu an Sacha'yı transfer ettiğimiz zamanki halinden farklı olarak daha pahalıya satılacak.

opsiyonsuz kiralama

eskortu otele çağırıp cinsel ilişkiye girmeden yollamak gibi birşey

getireceğim ama beceremeyeceğim
ne anladım bu işden ben

pöffffff canımı sıktı bu opsiyon olayı

ya bu çocuk boey gibi performans verirse?!
şöyle düşün ya veremezse ? Boey yüzüdnen beklenti zaten büyük.

çıkan haber olarak "yazın daha geniş havuz" bakış açısı %100 doğru bir düşünce, keşke ama 2 gün önce değilde attım Pazar günü haberi olsaydı bunn birde arada yangınımsı durumlar yaşandı.

Çokta kararları bağlamamak lazım .

Birde KAP'ı beklemek lazım detaylar vs.

opsiyonsuz kiralama

eskortu otele çağırıp cinsel ilişkiye girmeden yollamak gibi birşey

getireceğim ama beceremeyeceğim
ne anladım bu işden ben

pöffffff canımı sıktı bu opsiyon olayı

ya bu çocuk boey gibi performans verirse?!
Rdaş benzetme pek olmamış sanki :asd: ama sana katılıyorum kiralık konusunda.

Boey gibi performans vermesi imkansız çünkü Boey bu seviyeye 2-3 senede çok çalışarak geldi. Assignon öyle hemen 3-4 ayda Boey olamaz.

Yine de iyi bir çıkış yakalayıp piyasasını artırabilir. Bu durumda bize kalmaz zaten Premier Lig takımları falan parayı basıp alır, kazanan Rennes olur. Biz de kullanılıp bir köşeye atılmış oluruz.

Adam 23 yaşına gelmiş ama doğru düzgün tecrübesi yok. Riski alan biz ama karlı çıkan Rennes olacak. Galatasarayımıza bunu müstehak görenlere söyleyecek lafım yok. Aynen çok iyi transfer :tbr:

Assignon transferininden memnun olanlar birkac sene once yaptigimiz Assuncao transferinden memnun olanlar herhalde cunku bu transfer ayni o transfere benziyor; Gedson transferiyle alakasi yok.

Boey ile de gorusmustur ayrica birinde hedefsiz bir takima mi gitmek yoksa kupalara oynayan bir takima mi diye dusunmustur.
dalga geçiyorum yav

keşke isteğe bağlı opsiyon olaydı ama - adam çok iyi uyum sağlayıp oynarsa yaza daha çok bonservis konusu ve tahminen daha fazla alıcı ile uğraşılır. çokta kafaya takılacak bir durum değil ama.

yeterki disiplinli ,çalışkan olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt