Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Kenan Ünal

Riskleri cok düsük ihtimalmis ama insan yine de endiseleniyor. Ameliyat kulaginda arkasinda yapiliyor, kulak zarinin orasinda, yüz damarlarinin oldugu yere yakin. En kötü olasilik yüz felcligi ama cok cok düsük ihtimal. Zaten o yüzden 5 saat sürüyormus, cok yavas ve konsantre sekilde yapiliyormus.

Dualarinizi esgiremeyin lütfen.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Rabbim şifa versin

Az önce haluk yüreklinin spor gecesi programında asamoahın 48 saat içerisinde açıklanacağını söylediler

Aslolan Galatasaray'dır

Acil şifalar
Kayseri - sivas - osmanlı maçlarının özetlerini izle ve relax ol
Fenerin içinden geçeceğimiz o tatlı gecenin hayallerini kur

TapaTalK

Oysss

Önce saglik olsun, gerisi gelir. Aslinda cok bos bi dünyada yasiyoruz. Simdi düsünüyorum da, hayatim boyunca cok fazla insanin kalbini kirmadim, ama kirdiklarim da oldu. Deger miydi? Su fani dünya icin asla. Siz siz olun, 3 günlük dünya icin kimsenin kalbini kirmayin.

Sizlerden kalibini kirdigim olduysa, affola. Özür dilerim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

@Kenan Ünal

Riskleri cok düsük ihtimalmis ama insan yine de endiseleniyor. Ameliyat kulaginda arkasinda yapiliyor, kulak zarinin orasinda, yüz damarlarinin oldugu yere yakin. En kötü olasilik yüz felcligi ama cok cok düsük ihtimal. Zaten o yüzden 5 saat sürüyormus, cok yavas ve konsantre sekilde yapiliyormus.

Dualarinizi esgiremeyin lütfen.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Konuyu kaçırdım renkdaş ameliyatı sen mi olacaksın? Allah acil şifalar versin.

Vallaha ilk sayfa
Hakkı Çiçek;

neden-bu-kadar-karizmatigim-diye-aglamak_614998.jpg

Oysss

Önce saglik olsun, gerisi gelir. Aslinda cok bos bi dünyada yasiyoruz. Simdi düsünüyorum da, hayatim boyunca cok fazla insanin kalbini kirmadim, ama kirdiklarim da oldu. Deger miydi? Su fani dünya icin asla. Siz siz olun, 3 günlük dünya icin kimsenin kalbini kirmayin.

Sizlerden kalibini kirdigim olduysa, affola. Özür dilerim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Allah acil şifalar versin.
Buda geçicek merak etme neler yasadik neler bende 1 hafta kaldım hastanede zaman gecmek bilmiyordu ama aradan 3 sene geçti işte Allah nereye kadar yazdıysa kaderini yoksa yirtsan kendini fayda yok.
Ameliyattan sonra hemen telefona sarıl bence asamoah kap gelecek.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt