Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 497 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Doğru mu değil mi bilmiyorum ama Cisse'nin Newcastle'ın yeni forma sponsoru yüzünden (faizle kredi veren bir şirket sanırım) ayrılma isteği var diye okumuştum.

Baya eski haber o, uydurma bi haberdi. İngiliz basını "NCU'daki Müslüman topçular rahatsız olabilir" diye olasılık üzerine haber yapmışlardı, Türk basını da her zamanki gibi olasılık olmuş gibi gösterdi.

Cisse'yi almak zor olmaz, NCU çok kötü bi sezon geçirdi zaten, gitmek istediğini söylerse gönderirler. Ama çok ihtiyacımız yok. Demba Ba olsa çok daha iyi olurdu ama onu da alamadık. :(

Ynt: Transfer Nöbeti

Bize sol bek lazımdır. Melo lazımdır. Birdə açık lazımdır.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

[h=5]Ünal Aysal: Şuana kadar basına yansımamış bir transferi bitirmek üzereyiz. Dünya birkez daha Galatasaray'ın büyüklüğünü konuşacak.[/h]

doğru mu?

yalnız şunu belirtmek isterimki tamam AB olayı serbest olsun ama iyi yerlileride satıp yabancı doldurmamızada karşıyım..

dünya batsa Selçuk burak umut gibiler kalmalı

agzina saglik

öyle bir sey olursa türkiye ligini seyretmenin bir zevki kalmaz,zaten bizim takimlar bir tane türk birakmaz bir iki sene icinde,hazira konmak varken nediye yerli topcularlan ugrassinlar,doldururlar afrikali topculari

Gökhan İnler için yabancı kontenjanının beklenmesine gerek yok,her türlü kaliteli topçu,yabancı oyuncu sayısı serbest olsa bile Burak ve Selçuk İnan gibi banko oynar.

Ynt: Transfer Nöbeti

Burak 34 gol

cisse 13 gol,

cisse gitsin kumda top oynasin

Ya sus ayni seyler sanki sen kuma git kale male yap gol atarsin istatislik yaparsin sonra burada kendini onerirsin

yha telefondan giriyorum ben simdi taptalk 2 ye iphone5 imden. eger olur ki iletilerinize donemezsem sakin ola uzulmeyin alinmayin masabasina gecince mutlaka cevaplarim:) xoxo

Baya eski haber o, uydurma bi haberdi. İngiliz basını "NCU'daki Müslüman topçular rahatsız olabilir" diye olasılık üzerine haber yapmışlardı, Türk basını da her zamanki gibi olasılık olmuş gibi gösterdi.

Cisse'yi almak zor olmaz, NCU çok kötü bi sezon geçirdi zaten, gitmek istediğini söylerse gönderirler. Ama çok ihtiyacımız yok. Demba Ba olsa çok daha iyi olurdu ama onu da alamadık. :(

Diğer müslüman oyuncular da rahatsız olmuş ama Cisse açıklama yapmış diye okumuştum geçen hafta yanlış hatırlamıyorsam. Türk basınında değildi.

orda oturanların amacı milleti dilenci yerine koymak değil, oy almak için insanları o na muhtaç bırakmak değil bunlara çözüm bulmaktır. Ama anlamanızı beklemıyorum böyle bişeyi zaten...

hahahahaha

lafa bak hizaya gel.

ideolojine uygun dayanaksız düşünmeden yazılmış boş mesaj. böyle devam et %20'nin üstüne bir 1000 sene daha çıkamazsınız :asd:

Diğer müslüman oyuncular da rahatsız olmuş ama Cisse açıklama yapmış diye okumuştum geçen hafta yanlış hatırlamıyorsam. Türk basınında değildi.

Tamam o zaman, eski haberle karıştırdım ben demek ki.

Cisse açıklama yaptıysa "gitmek istiyorum" demeye getirmiştir, çünkü baya önceki bi olay o sponsor olayı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt