Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 495 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

AB kuralının bu yönetimde çıkacağını sanmıyorum. Çok çok ilginç ve saçma bir yeni kural bulabilir,6+0+4 gibi.

Ama biz de nereye gidilecekse gideriz,seneye olur kesin:b5:

https://www.sporx.com/futbol/superlig/kayserispor/tff-geri-adim-atacak-mamur-acikladiSXHBQ334920SXQ

"Fenerbahçe dışındaki 17 kulüp bu kuralın değişmesini istiyor. Federasyon da bu konuda bizimle aynı fikirde. Federasyon bize, 'Fenerbahçe tahkime giderse alınacak yeni karar bozulur' diyor. Federasyonumuz da bu konuda çözüm arıyor. İnşallah federasyonun ve kulüplerin istediği doğrultuda bir karar çıkar."

17 kulüp isteyecek , fb istemeyecek diye karar mı bozulacak ?

oyle bir sistem varsa türk futbolunun ustune benzini döküp yakalim,oyle sacma seymi olur tahkimde bile 1 kisi fazladan cikan oylarda olaylar kabul ediliyor veya edilmiyor 17-1 adami operler operler

6+2+2 yapsinlar ilk önce onada sevinirim ben vallahi bu fbtff oldugu dönemde.

Ab er yada gec gelecek. ha güzelikle olmasza AIHM yolu ile yapariz ama bence olimypatlar diye konu varken yapmazlar.

ya bu olimpiatlarin ülke karari ne zaman aciklaniyordu ?1 eylülde mi?

Renkdaş başta öyle bir TFF var ki bırak AB'yi 6+2+2 kuralını bile uygulamadı.Ben diyorum ki AB sistemi gelirse şükretmeliyiz.Bundan daha fazlası hayalcilik olur.

Sevgili dostum ben bunları bahsettim zaten. Burada söylemek istediğim olay başka. Bizde Anadolu kulüplerinde kaç tane AB pasaportlu oyuncu var. AB dışı oyuncular çoğunlukta böyle bir geçiş anında kuralı koymak kulüpleri maddi olarak çökertir bu nedenle yabancı sınırı hususu iyi düşünülmeli. Yani AB yanında AB dışı kaç oyuncu olacak bunlar belirlenmeli. 18 kişilik kadroda ya da genel kadronda kaç Türk oyuncun olacak bunların kaçı alt yapıdan çıkmalı bu tarz mecburiyetleri getirirsen aynı zamanda Türk futbolcularınıda korumuş olursun.

Tahkimin vereceği kararı nasıl öngörebiliyorlar?Tabi Tahkim Kurulu full fenere çalıştığı için 17 kulübün isteğini görmezden gelip bir şikeci kulübün isteği doğrultusunda karar alır.

Zaten AB dışında 6 yabancı gelecek işte sadece Ab statüsünde ollanlar yerli sayılacak denilmesinin mantığı bu

AB + AB dışı 6 rakamı hiçbir Fedarsyon kabul etmez. Olmayacak iş değil tabi iyi olur ancak bizim Fedarasyon AB statüsünden anladığı ne göreceğiz. Bunun dışında AB dışı 6 oyuncununda statülerinde oynama yapılmalı u20 veya Milli takım gibi şartları olursa çok daha kaliteli bir iş olur.

Odun parçalayacak bir satır kadar sağlam olan bir bıçağınız varsa bunu sadece domates-biber-patlıcan doğramak amacıyla taşımak o bıçağa haksızlık olmaz mı...:yenieek: Daha iyi değerlendirmek lazım..

Biz de onu diyoz hacı Kolarovu önlibero oynatmak o bıçağı kendine saplamak olur

Ab kurali gelmez cunku o zaman 6+0 mis benne bilim olmaz daha

Ab gelirse max 3 yabanci olur ondan sonra, boyle bir radikal karar almazlar simdilik o yuzden 6+0 yerine en azindan 2 tane yedek kulubesinde otursun

ingiltere gibi yapacan arkadas, milli takimda oynayan oyuncu kurali koyacaksin..

hem kalite artar hem abuk subuk oyuncular gelmez TR ye.

madem tahkim kararlarini bukadar cok seviyolar uefa tahkimin karalarini beklesinler az kaldi.ondan sonra tüpcüde tüpcünün tahkimide sikecilerde sikecilerin tetikcisi sporx te toplanip grup fantazisi yaparlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt