Transfer Nöbeti - ARŞİV - Sayfa 2168 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

iyi bir transfer dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum yerlilerden y.gökoğlan olursa ayrı bir sevinç duyarım başkanımıza burdan teşekkurlerimi iletiyorum umarım seneye ş.ligi için daha iyi transferler yaparlar.

Ben de bu yaz katıldım aranıza.Üniversite sınavları nedeniyle bende çok giriş yapamayacağım foruma.Sizleri tanımak güzeldi.Sanaldanda olsa :yenieek:

arkadaşlar devre arasında bu başlık altında daha çok sular akar daha çok duyumculara söveriz... ama birbirimizi severiz..sezon içinde görüşmek dileğiyle...Herşey Galatasaray'ımız için...

yaklasik 3 aylik dönem iki dakika sonra sona eriyor

122197683571c82Z.jpg

Futbol_Gazetesi Futbol Gazetesi

Son 2 Dakika.. TFF Yobo ile Bienvenu'nün lisanslarını çıkarttı. Başkada Haber Yok. Transfer Sezonu Böylece Bitmiş Oldu :)

Evet beyler..Bir transfer sezonunu daha bitirdik..Burada olan renktaşlarımla zaten görüşürüz..Sadece transfer nöbetine giren arkadaslarla da devre arası transfer nöbetinde görüşmek üzere .. :asd: Ama unutmayın bu forumda sadece transfer nöbeti topici yok :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt