Transfer Nöbeti | ARŞİV - Sayfa 4564 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Emre Çolak şımarmış hemen.Bu maçta daha iyi anladım bunu.Sürekli çalım atmaya çalışması,boştaki takım arkadaşına pas vermemesi falan bu maçta çok sık yaptı bunu.Kulağının çekilmesi lazım.

Ben bunu en başından beri bekliyordum, hareketleriyle şımaracağını zaten belli ediyordu.

Abisine bak, ileride ne yapacağını anla !!

Şampiyonluğu zora sokmak mı? Sen bundan sonra fbnin şovunu izle.

Bak adamlar neler yapacaklar.

Bundan bile çıktık, biz en güçlüyüz, kimse bize birşey yapamaz diyecekler.

akıllarına ne gelirse, canları ne isterse onu yapacaklar.

adamlar bizim gibi yapsa sow-krasic deyip son gün mert noberyle transferi kapattık diye yüzsüz bi açıklama yapsalar en az 6 yıl dilimizden kurtulamazlardı...

İmparator'a güvenimiz sonsuz ama yönetim bizim güvendiğimiz kadar güvenmiyor.

İş çeviriyorlar ve yakındır küstürecekler.

yakindami?!adam resmen küsdü zaten ya.Galatasaray aski icin yemin ediyorum halen duruyor takimin basinda.öyle yari yolda birakmak yakismaz yoksa cooookdan istifa ederdi baska takimda bunlar ona yapilmis olsaydi.Sene sonu büyük ihtimal istifa eder hocamiz malesef.

adamlar bizim gibi yapsa sow-krasic deyip son gün mert noberyle transferi kapattık diye yüzsüz bi açıklama yapsalar en az 6 yıl dilimizden kurtulamazlardı...

Nedir bu Fb takıntısı adamlar bizim rakibimiz değil ki? Hem demiyormuyduk bunlar küme düşmezse bu ligde oynanmaz, transfer yapılmaz. Ne oldu da bu lig kıymete bindi, Fb rakibimiz oldu? Ben bu ligde harcanacak paraya acırım arkadaş, transfere harcayacağıma şike de kullanırım daha mantıklı.

emre colagin daha cok ekmek yemesi lazim.cok etkisiz maclarda.kendini kanitlamak istiyosan agirligini koyacaksin maca arkadas

Yönetimimiz ve danışmanımız bu transfer dönemini başta Terim olmak üzere hepimizin burnundan getirdi.Sezon sonu benzer tavırlar sergilenmez inşAllah.

Selçuk dedi ki beni Fatih Terim ikna etti. FT'nin Aysal'dan önce geldiğini mi düşünüyorsun?

polat döneminde devre arasında bir ön görüşme yapılıp sezon sonu için sözleşildiği basına dahi yansımıştı. tabi sadece bir ön görüşmeydi katolik nikahı kıymadılar polatla isteseler vazgeçerlerdi. ama ya fenere gidicekti ya galatasaraya 3 yıl oynadığı camia trabzonspor fenerle gırtlak gırtlağayken zaten ***** yerine galatasarayı tercih etmesini sağlamak çok büyük yöneticilik dehası gerektirmiyo sanırım...

Nedir bu Fb takıntısı adamlar bizim rakibimiz değil ki? Hem demiyormuyduk bunlar küme düşmezse bu ligde oynanmaz, transfer yapılmaz. Ne oldu da bu lig kıymete bindi, Fb rakibimiz oldu? Ben bu ligde harcanacak paraya acırım arkadaş, transfere harcayacağıma şike de kullanırım daha mantıklı.

adamların o kadar şike, yalan, hileden sonra kahraman gibi olmasını sen yedirebiliyorsan, şunları bir ezeyim de anlasınlar diye düşünmüyorsan ben başka da birşey demiyorum.

Arkadaslar bugun tvde spor programi varmi? Varsa hangi kanalda ? Alakaniz icin simdiden tesekkur ederim :tiphat:

polat döneminde devre arasında bir ön görüşme yapılıp sezon sonu için sözleşildiği basına dahi yansımıştı. tabi sadece bir ön görüşmeydi katolik nikahı kıymadılar polatla isteseler vazgeçerlerdi. ama ya fenere gidicekti ya galatasaraya 3 yıl oynadığı camia trabzonspor fenerle gırtlak gırtlağayken zaten ***** yerine galatasarayı tercih etmesini sağlamak çok büyük yöneticilik dehası gerektirmiyo sanırım...

Renktaş yorma kendini, Selçuk transferi dediğin gibi Polat döneminde kotarılmış bir transferdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt