Transfer Nöbeti (Arşiv7) - Sayfa 460 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Transfer nöbetinde penaltı tartışan nacizhane kişilikler, rica ediyorum TOURE'ye yönelelim atraksyonumuz kaçıyor, uykum geliyor..:D

İlk bakarken gordum Baris. Cezaliydim yazamadim.. Pozisyona bak.. Resmen Omeri dusuruyr Melo ama olur, futbol hatalar oyunu..

oyuncular nasil hata yapiyorsa Hakemlerde yapiyor..

orda melo yerde topa vuruyyor belki ayyagınada geliyor ama kimse orda penaltı vermez oktay. karambol pozisyyon zaten. ben ilk haftaki danyin kasımpaşa maçında yaptıgına penaltı deseler bişey diyemezdim. ama buna penaltı vermek agır kaçar.

Rolando da, Kolo da, Chivu da oynamayan adamlar. Yani eski formlarına göre bakıp istiyoruz hepimiz, özellikle Toure'u. Bence hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Takımında oynayan birini getirmek için ligimiz hal yeterli kalite ve tanınırlığa sahip değil. O nedenle gözden düşmüş oyuncularla ve elde kalmış oyuncularını pazarlamaya çalışan ve sipariş haber yaptıran menajerlerle baş başa kalıyoruz ve uzun yıllar kalacağız.

6 yildir ortalama 28 mac oynayan adam mi yedekmis?

Rolando - Gesamte Leistungsdaten - transfermarkt.de

chivu ve toure icin hakli olabilirsin ama chivu ve kolo dan bahsediyoruz, bu lige fazla adamlar.

tabiki 3 sene onceki chivu, kolo yok artik ama bize yeter bunlar

rolando ise dedigim gibi, tam hayatinin performansini verecek senelerde su an.

4-5 yillik adma olur alinirsa

porto onu para ederken satmak istiyor, cunku yerine coktan gencecik adamlari bulmus, 3-4 sene sonr aonlari pazarlayabilmek icin oynatmalari lazim, bunun icinde rolandoyu elden cikartmak lazim para ederken

porto nun isi bu, adamlar fabrika

Abi seninle düzgün şekilde bir mesele üzerinde konuşmak mümkün değil. O yüzden boş ver sen beni, takılayım kafama göre sana rahatsızlık vermeden.
senle tartismiyorumda dogru düzgün bilgilerle yorum yaz sende,durup duruken toure eski formunda degil takiminda oaynayamiyo falan.arastir biraz eski formundami su an takiminda oynuyomu takip et oyle yaz.ben seni bilgilendiriyorum

Man City, Man United vb büyük takımda banko oynayan oyuncuyu nasıl alacaksın ? Mecburen bazen yedek, bazen oynayan kaliteli isimleri alacaksın.

Tabi onların yedeği iyidir, fakat Shaktar'ın, Zenit'in, Valencia'nın, Napoli'nin, Schalke'nin ilk on bir stoperini almaktan bahsediyorum. Tabi ki yöneticilerin yapabileceği bir şey yok, adamlar niye gelsin bu lige?

Bende aynen ilk pozisyondan eyvah dedim, Ömer'de hiç itiraz etmemişti. Çok şaşırdım. Karombolden pek fırsat bulamadılar herhalde. :D

Burda Omeride tebrik ediyorum ama..

Mac sonu, hic gikini cikarmadi, cikip penalti var felan demedi uzerimize oynamadi.. Yedigi kaba pislemeyen ender topculardan.. Bknz. Yalcin Ayhan

senle tartismiyorumda dogru düzgün bilgilerle yorum yaz sende,durup duruken toure eski formunda degil takiminda oaynayamiyo falan.arastir biraz eski formundami su an takiminda oynuyomu takip et oyle yaz.ben seni bilgilendiriyorum

Oynamayan dedim, yalan mı?

Marttan beri oynamıyor Rolando, kadroya bile giremiyor.

Chivu zaten malum.

Toure aylarca dopingten dolayı oynamadı, sonra az maça çıktı, şimdide dökülüyor.

touere geçen sene doping yüzünden 6 ay ceza yemişti. ondan oynayamadı. yerinide kaptırdı o sıra zaten. kolo toure gelsinde öpüpte başımıza koyalım:yenieek:

touere geçen sene doping yüzünden 6 ay cezaemişti. ondan oynayamadı. yerinide kaptırdı o sıra zaten. kolo toure gelsinde öpüpte başımıza koyalım:yenieek:

ola ytam olarak ne ki, ne zaman yakalnamis

clde oynayabiliyor mu simdi bu?

tam olarak bitti mic ezasi, yoksa zaten sadece premier league icin mi gecerliydi cezasi?

kac mclik idi cezasi ayrica?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt