Transfermarkt Sitesine Şikayet Mail Kampanyası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfermarkt Sitesine Şikayet Mail Kampanyası

Bilmiyorum Abi diger ülkeler konusunda yorum yapamam

En fazla nasil cevap verebilirler ki?
Kimseye ayrıcalık yapmıyoruz diyebilirler ama menajerlik şirketlernin net şekilde etkisi var tm üzerinde.

Takip eden kulüpler de az değil, alternatifleri var dünyada ama bunlar gibi free değil.

Fonlanma genel anlayışlarıysa bir şey değişmez ama, tm konusunda yıllardır kayırma var ama hiç bir aksiyon olmadı zira.

Bu namussuzların yeni sezon sıralamasını gördünüz mü? Alfabetik sıra yerine febe 1. Biz ise küme düşmede gözüküyoruz almanca twitler döşedim ana hesaplarına mailide atıyorum şimdi kampanya büyümeli

Kimseye ayrıcalık yapmıyoruz diyebilirler ama menajerlik şirketlernin net şekilde etkisi var tm üzerinde.

Takip eden kulüpler de az değil, alternatifleri var dünyada ama bunlar gibi free değil.

Fonlanma genel anlayışlarıysa bir şey değişmez ama, tm konusunda yıllardır kayırma var ama hiç bir aksiyon olmadı zira.

Bazen kendi kaynakli haber paylasiyorlar. Onlarin cogu bence menajerlerden aldiklari bilgilerdir.

PS: GSli üyeler suan oyuncular niye rezerv takimda diye yükleniyorlar laz Datascouta

Eline sağlık hocam çok güzel olmuş. Geçmisten günümüze bir kaç örnek verilebilir. Ya da sosyal medyada bundan kaynaklı rahatsızlığın defalarca gündeme taşındığı da eklenebilir.

Klübün ağır abilerini dahil edelim olaya elimiz kolumuz çok rahat uzanır tokatlayalım bu ezikleri yetti artık

Üst Alt